Új hozzászólás Aktív témák

  • atainprison

    senior tag

    Na végére értem én is. Nem volt semmi, 47 óra volt Steam szerint az első végigjátszás. Nekem nagyon tetszett, főleg a harcrendszer. Egyetlenegy dolog tetszett jobban a DS3-ban az pedig a rohadt jó zene néhány boss küzdelem alatt. Egy boss szívatott meg sokszor (Demon of Hatred), ott kb. 10-szer neki kellett menni, a többi elég gyorsan lement. Meglett az összes hp növelő cucc (10 nyaklánc, vitality 20) és a gyógyító flaska is.

    Végével kapcsolatban (erősen spoileres):
    Kb. a játék 3/4-nél nem bírtam ki és megnéztem hány fajta vége van és mit kell hozzájuk csinálni. Úgy döntöttem, hogy a Return véget csinálom meg és az az érdekes, hogy a többi vég dolgait is meg lehet csinálni (kivéve Shura, mert ott Owl bácsinál a tetőn véget ér a történet). Szóval annak ellenére, hogy a Return véget csináltam meg, elintéztem a Purification végéhez kellő dolgokat is, azaz visszamentem megint a múltban és a pillangós nyanya helyén levertem a "szteroidos" Owl-t. És a végén Kuronál 3 választás volt nem csak kettő: Divine tears, Divine tears & Everblossom, Divine Tears & Frozen Tears. Érdekes volt, mert erről még nem láttam leírást.

Új hozzászólás Aktív témák