Új hozzászólás Aktív témák

  • Deck

    titán

    Végigjátszottam 2x-er a játékot az elmúlt 1,-1,5 hétben. Pár try-ból maximum minden boss megvolt. A Shura-s Isshin ellen kellett pár próba az állandó tüzes szarjai miatt. De a Gauntlet-es Isshin Father 2.phase egy vicc kb, ahogy a Demon of Hatred is az, nagyon nem illik a játékba. Főleg, hogy 4 boss azt kezd elölről. Hát kösz.
    Tele van a játék olcsó megoldásokkal olyan téren, hogy sokszor szar a hitbox heal trigger, boss támadás spam, miközben a földre esel/ott vagy/kelsz fel is kapod. A Divine Dragon-os map-on mikor vízilabdákkal lőttek többen az borzasztó volt, sok enemy ellen nem jó játszani...
    Igazi endgame nincs, se cuccok, se semmi, a zene borzasztó. Ilyen szar zenékkel/OST én még egy játékba se találkoztam. Fix mikor mit kell nyomni, mint egy Quick Time Event játéknál, sok lehetőség, változatosság nincs. Az dicséretes, hogy a harc nem olyan lassított felvétel és delayes/charge attack mint az Elden Ring-be és a többibe.
    2 trófea hiányzik és platina, már csak farmolni kell a skill pontokat.
    De persze megérte végigjátszani, nem is volt nehéz különösebben. De ennél több nincs is a játékba.

    PS5

Új hozzászólás Aktív témák