Aktív témák

  • Iceclon

    csendes tag

    misimagaki, thx az észrevételt, de a levettem a ház oldalát (kábel nincs a proci körül) és úgy is kis terhelés mellett iszonyatosan melegszik... :(((

    tr00p3r, igen volt vírus keresés a gépen (meg amúgy elötte sikerült mind két vinyót az alaplap sata vezérlőjéből csutkára leformázni, de persze azóta 2-3 hét eltelt és csak pár napja csinálja.)

    Találkoztam a blaster vírussal egyébként (mikor volt az a bizonyos 2 hetes vakációm amit fent írtam, az első hét vége felé bátyám hívott hogy valami baj van a géppel mert folyton újra indult... 1 hét után hazajöttem és utánna néztem mi ez és kiírtottam), és itt konkrétan az történik hogy csinálok valamit, (pl mikor előszőr volt akkor divX-et tömörítettem, másodszorra (mikor vettem az új ventit) akkor Need For Speed undergraund ment, tegnap este meg csak zenét hallgattam...) és hirtelen lekapcsol az egész gép, tehát csak egy kikapcs kattanást hallok, bekapcsolni pedig fél percig nem tudom... próbáltam a bekapcs gombot nyomva tartani, gyorsan nyomogatni.... hiába... amikor úgy dönt elindul az egyik lenyomásra.

    Mikor végiggondoltam hogy terheltem a procit valószínűleg túlmelegedett és az alaplap lekapcsolta magát míg lehül (ezért nem bírom újra visszakapcsolni azonnal a gépet), de ez megdölt, mivel 52 fokon is lekapcsol, pedig 75 fokra van állítva a védelem

    (kezdek kételkedni abban hogy a túlmelegedés elleni védelem aktiválódott valaha is... már komolyan nem vagyok biztos semmibe, amint lesz rá lehetőségem vissza rakatom a régi codegen tápot és meglátom mi lesz)

    [Szerkesztve]

Aktív témák