Aktív témák

  • Iceclon

    csendes tag

    L3zl13, azt szeretném megkérdezni (hűtéshez se valami nagyon konyitok), ha leveszem a gép oldalait és úgy járatom egy kicsit a gépet, észrevehető hogy ez a légcsere a ludas a nagy melegedésbe?

    Azért égő hogy az ilyen 'X-aktás' esetek mindig megtalálnak... egyszer régen, mikor az 500-as AMD procimat és alaplapomat lecseréltem celeron 600-ra, és a régit néhány plusz alkatrésszel összerakom anyumnak böngészni (pfff hát a lanról is tudnék mit mesélni... 2 évig tö**ltem mire az ethernetet müködésre bírtam), egy s3 videokaresszel meg egy 500-as vinyóval. Csakhogy win telepítés közbe kék halál, win95-öt, 98-at és winme-t próbáltam mindegynél ugyan ez a jelenség. 1 hónapon át próbálgattam, bontóból szinte minden alkatrészt kicseréltem a procin és a vinyón kívűl, mikor egy haver oda vetette, hogy próbáljam meg partíciózni az 500 megás vinyót... mondom mit veszíthetek, csináltam egy 10 megás partíciót fdisk-el és láss csodát elsőre felment a rendszer... azt hittem guta ütést kapok... szerencsére bátyám el tudta passzolni a bontós cuccokat (hipergagyik voltak) :)

Aktív témák