Új hozzászólás Aktív témák

  • adalbert1

    veterán

    válasz PiciDikenz #10374 üzenetére

    Én most kitaláltam, hogy begyűjtöm az összes játékot, amivel famiclone-on szívesen játszottam. Annyiból érdekes lesz, hogy pl. a Battle City és a Circus Charlie csak japán változatban létezik.
    Mai szerzemények:

    Így már pár össze is gyűlt, az Ice Climber-t is nagyon élveztem annak idején. Amit még be szeretnék szerezni:
    Contra
    1942
    Circus Charlie
    TNMT 2 - The Arcade Game
    Battle City
    Bomberman (talán ez is csak jpn változatban van)?

    Számomra is ezek a szívemnek leginkább kedves játékok (illetve még a SNES és MD), persze nyilván azért, mert ezekkel kezdtem játszani - viszont a mai játékokkal szemben teljesen más élményt nyújtanak, nekem tetszik, hogy nagy részük ennyire egyszerű.

    Kicsit koszos NES kontroller:

    Szerintetek van még esély reális áron szép állapotú dobozos NES-t venni? Az itthoni aukciós oldalakon van pár ajánlat, de elég horror árakon akarnak túladni rajta, szvsz 40k-ból akkor már inkább egy dobozos japán HVC-101-et próbálnék meg levadászni...
    A Playmaniában voltam ma, ott volt 1-2 dobozos gép, de egyik se győzött meg (igaz pár játékot levadásztam).
    Esetleg arra van ötletek, hogy kontrollert, illetve modding alapnak megfelelő gépet merre lehetne keresni? Mert szívesen megcsinálnám a region lock kiiktatást (akarok us és jpn kazettákat is venni), csak nem az egyetlen működő gépemet tenném tönkre vele. :D Mert sima gépekért is egész sokat akarnak kérni. :(

Új hozzászólás Aktív témák