Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kurtz

    aktív tag

    válasz fagy53 #9982 üzenetére

    én azt hallottam h pl ram tuningnál bírja az 1.65öt is persze ettől függetlenül nem ajánlott ha tuning akkor mondjuk g.skill ECO serie 1.35v 1.6mhzen vagy van 1 sniper az 1.2v ot tud mind 2 bivaly tuning alap

    vki megtudja mondani h mekkora tuningot visel el 1 i5 2500k?

    + én is gépösszerakás előtt állok

    i5 2500k
    msi z68a gd 80 /asrock z68 extreme 4[ esetleg 6 ha nincs rajta az a hűtő mint a p67 es kiadáson]
    sapphire 6950 2gb rev 1 [bios tuningal] x2 [elsőnek 1 + új monitor később esetleg még 1 ha szükségeltetik]
    8 gb ram [azt mondják az okosok h sandy nem sokat profitál a nagyobb órajelből ez mennyire igaz? mit ajánlanátok?]
    táp fajtája még nem eldöntött de moduláris táp lesz ami elég akár 2 tuningolt 6950nek is [és lehetőleg esetlegesen a következő gépembe is szvsz olyan táp ami évek múlva is táp lesz] ha tudtok 1 jó választást haf 932 / cm 690II házikóhoz ne tartsátok magatokban :)
    + vmi jó kis vinyó [adnak a gépházakhoz 3.5 helyre keretet amivel 2.5-öst lehet belőle csinálni a 2.5 vinyók mivel jobbak? nem melegednek annyira v hasonló? (tudom azok eredetileg nem asztaliba lettek kitalálva azért 2.5esek csak ha már van rá lehetőség érdekelne van-e előnyük )
    [tápos topicban már kérdeztem de másod vélemény sose árt]

    [game videóvágás hd film nézés orrvérzésig ] (videó vágás csak néha ezért nem i7 2600k)

    R.I.P. Fractal Design Define R3 Arctic White 2011-2013

Új hozzászólás Aktív témák