Aktív témák

  • WunderBoy

    csendes tag

    Sziasztok!

    Annak idején ezt a SAMSUNG SGH-Z300-as készüléket úgy vettem, hogy T-Mobilos ZM60 szoftver volt rajta.
    Nemrégiben úgy döntöttem, hogy lecserélem egy szép Z300-as szoftverre. Bár eddig sose csináltam szoftverfrissítést, azok után, hogy találtam részletes leírást hogyan is kell, úgy gondoltam nem egy nagy ördöngősség. Mostmár tudom hülye voltam... :-D

    Szóval, mikor feltettem a szoftvert, a telefon újraindulás helyett a bejelentkező Samsung logós képernyőt elkezdte villogtatni, és nem lépett tovább.
    Egy darabig hagytam, de egy idő után rájöttem, itt valami nem stimmel, szóval próbáltam kikapcsolni. Arra nem reagált, így kivettem az akksit, majd visszatettem. Ekkor elég érdekesen összeomlott a kép. Valamint azt írta ki, hogy "Nem reegisztrált SIM" és csak segélyhívást engedélyezett.
    Elvittem kis mobilszervízbe, de sajna csak annyit sikerült elérniük, hogy a kép nem omlik össze. Telefonálni továbbra sem lehet vele.
    Azt sikerült megfejtenem, hogy az első szoftverfrissítés alkalmával sikerült kiírtani az IMEI számát. A *#06# kód megadására azt írja ki "IMEI not active"

    Jelenlegi SW verzió: Z300BNEF3

    Ha valakinek van valami ötlete, és tudna segíteni, annak nagyon örülnék, mert szeretném újra használni ezt a jó kis készüléket....

    Előre is köszi, és várom az emaileket a kisssanyi@freemail.hu-ra

    Üdv,
    Sanyi

  • Viktor0610

    MODERÁTOR

    válasz WunderBoy #1 üzenetére

    Használd, légy szíves, a meglévő topikok valamelyikét, segítségedre lehet a kereső a későbbiekben.
    Ezt zárom.
    Köszönöm.

    Samsung Galaxy A54

Aktív témák