Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bajgunar

    aktív tag

    Ennek a Samsung UE43TU7022KXXH -nak nincs samsung oldalon egy full specifikációs oldala? Min pl ennek a UE43RU7022KXXH
    Vagy mi a különbség a TU és RU közt?
    Távirányítót TM1750A (BN59-01274A) hozzá lehet párosítani?
    Ez lenne a kérdésem.

    [ Szerkesztve ]

    Minek hirdet az, aki nem tud reagálni privire? Törölje a hirdetését, meg magát is... Csak teleszemeteli az oldalt...

  • Bajgunar

    aktív tag

    válasz PuMbA #143720 üzenetére

    WoW.
    Köszi szépen! Ezt sehol sem találtam.
    Akkor a távirányító is TM1240A (BN59-01180A)
    Azt nem tudod véletlenül, hogy a TM1750A (BN59-01274A) párosítható vele?

    Minek hirdet az, aki nem tud reagálni privire? Törölje a hirdetését, meg magát is... Csak teleszemeteli az oldalt...

  • Bajgunar

    aktív tag

    Ue55mu6402-n nem lehet tovább frissíteni?
    Annyira ratyi a böngésző, h vicc. Full mindent vagy tilt, vagy meg se jelenít, na meg az, h el se indul...
    Értem itt pl rtlmost-ot. Régen ment. Most megnézném a házon kívült, mert olyan időbe adják, hogy fontosabb a barátok közt, így rtlmost marad. Viszont nem indítja el, azt írja frissítsem a böngészőt.
    Mégis hogy? Legutolsó frissítés van fennt.
    Megoldás?
    Csak ne plex, meg usb hdd, stb. Ezeket meg tudom oldani... Nekem a böngésző kellene, hogy vigye(n) ezt is... :F

    Minek hirdet az, aki nem tud reagálni privire? Törölje a hirdetését, meg magát is... Csak teleszemeteli az oldalt...

  • Bajgunar

    aktív tag

    válasz PuMbA #143841 üzenetére

    Az f@sza... :O
    Köszönöm.
    Azé egy ~8k ft-os tablet is többet tud, meg lejátsza rtlmost-ot. ~2 év után feledésbe hagyni a tv rendszerét... Ez azé nagy genyóság samsung részéről. Meddig tartana frissen tartani a böngészőt? Jah, s akkor már beleírhatnák használatiba, meg akár dobozára is nagybetűkkel, hogy hiába ~250k-ért vettem 2.5 éve, számítsak rá, hogy ~2 év és "kuka", mert nem fogják frissíteni... S a böngésző 0 lesz.
    Akkor készüljek, h yt is lehal 1-2 éven belül?
    Vicc. Genyók.
    Asszem ezt meg is fogalmazom s megírom nekik.
    Azé köszi mégegyszer.

    [ Szerkesztve ]

    Minek hirdet az, aki nem tud reagálni privire? Törölje a hirdetését, meg magát is... Csak teleszemeteli az oldalt...

  • Bajgunar

    aktív tag

    Jah, meg előző frissítésig ment pl telóról tükrözés, akár képek, böngésző, játék is.
    Legújabb frissítéssel az atya úr istennek nem bírok csatlakozni... Telón ua maradt minden. Tv frissült csak. Vicc... Mondjuk az átvitel azért úgy is akadozott. De kabaré.
    Se wifi, se bt, se samsung app. Áhh. Lehetetlen.
    Pedig kép alapján nekem csakis samsung.
    Monitor is (c49hg90), tv-k is.
    De ez a támogatás, a tv tudásai... Ez = 0
    Lófing... Csak a kép a szép. A többi nem működik.

    Minek hirdet az, aki nem tud reagálni privire? Törölje a hirdetését, meg magát is... Csak teleszemeteli az oldalt...

  • Bajgunar

    aktív tag

    válasz balazs1022 #143855 üzenetére

    Előfizetsz prémiumra! :C
    ~20 hsz-el előtted, ue kérdeztem én is...

    Minek hirdet az, aki nem tud reagálni privire? Törölje a hirdetését, meg magát is... Csak teleszemeteli az oldalt...

  • Bajgunar

    aktív tag

    Nekem egy TM1750A (BN59-01274A) kellene. "féláron". :DDD
    Vagyis HA jó lenne az UE55MU6402-höz is és legfőképp egy UE43TU7022-höz?
    MU-ra írja a TM1750-t.
    TU-hoz TM1240A -t. De ennek nem tudom mi a BN száma. Csak azért szeretném, hogy akkor már egyforma legyen mindkettő tv-é. :D
    Ez a TU7022 ezergomos annyira nem tetszik. Megszoktam ezt a modern, letisztult, pár gomos designos távot.
    Francnak kell minden tv-hez más-más távot gyártani... Nem igaz, h nem maradhatna egy.
    Meg ha már modern, miért nem ezt adják minden tv-hez. Mit variálnak összevissza. Full idegesítő. Azt egyik (még ha ugyanúgy is néz ki) csak ahoz jó. Másik ua kívülről de csak másik tv-hez jó. :W
    Esetleg tudja vki, hogy melyik ilyen modern táv vinné mindkét tv-t?
    Ez az amazon-os (ua mint a grx-es) jó mindkettőhöz?

    [ Szerkesztve ]

    Minek hirdet az, aki nem tud reagálni privire? Törölje a hirdetését, meg magát is... Csak teleszemeteli az oldalt...

  • Bajgunar

    aktív tag

    válasz Melorin #144149 üzenetére

    Belemész az Apps menübe. Alul a négy kocka. S kikeresed mit akarsz telepíteni. Ergo semmi nincs, ami használható... Pff.
    Netflix, hbo, plex, 1-2 püntyürüntyü játék, meg ~online rádio. Azt kifújt. Arra ne is számíts, hogy te majd teszel rá valami csoda progit. Áhh. Felejtsd el.

    Nagy elánnal megvettem 3 éve negyedmillióért. De ~csak tv. Semmi más. Doszt. Kifújt. Az hogy elérjem pl hálózatról hdd-t, vagy router-ről? Áhh. Esélytelen.
    Pedig ez lett volna a cél. Routerről hdd. Meg pc-ről is. Esélytelen. Ezért is vettem anno ~40k-ért routert. Aztán hogy böngésző is ment ~2 hónapig. Azt jött nagy csodafrissítés. Kalap 0. Azóta azt se játsza le, amit előtte.
    Baromi nagy csalódás a tv. Szép a képe. De ennyi. Itt befejeződött a samsung tv tudománya. Az h teló menjen rajta? Családba ~10 telóból 2 tud kivetíteni rá. Vicc.
    Ebből a szempontból samsung tv, az csak tv. Digi adásra, azt csá. Mást nem is tud...
    Ilyen app-ok. Nem isnfoglalkozok velük. Nincs semmi értelmes a listában.

    Minek hirdet az, aki nem tud reagálni privire? Törölje a hirdetését, meg magát is... Csak teleszemeteli az oldalt...

  • Bajgunar

    aktív tag

    válasz gyeniko #144152 üzenetére

    Nem akarok még nas-olni is. Vettem router-t 40-ért, vinyót 15-ért (meg egy billt 10-ért). Meg a tv. Erre hiába router-en hdd. Tv nem látja.
    Nem tudom már hogy, mit állítsak be, hogy tv is lássa.
    Vagyis. Pc-ről is tudom mókolni. Routerről futtatni download managert (torrent), majd tv-ről látni film-t pl, s lejátszani.
    Eleve hdd-t nem érem el. Ne kelljen már ki be huzogatni hdd-t. Plusz akkor seedelni, ha benyomom gépet.
    Már hirtelen nem jut eszembe, de anno ment csomo oldal. Vimeo megy (asszem) de pl anno ment rtl most. Hát most nem megy már az rtl most... Nem, nem barátok közt. Csak a házon kívült néznénk meg asszonnyal, mint anno hogy hétvégén leültünk s megnéztünk 2-3 részt. Már nem megy...
    Aztán vettem direkt samsung billentyűzetet 10k-ért. Hogy yt -nál NE kelljen már joy-ozni távval. Hát szerinted yt-nál megy? Nem!
    Bakker. Direkt a tv-hez, tv-re. Áhh. Yt nem megy. Marad a joy-ozás távról! Csak böngészőbe. Azt meg nem használom. Mivel rtl most se megy. Így a bill is csak porosodik...
    Szóval full csalódás. Amiket elterveztem, amikre költöttem ~feleslegesen, az semmi nem megy... Tv, s csak tv. Semmi más.
    Aztán jött ez a yt-on reklám hátán reklám.
    Előtte volt félóránként egy. Már nem. 10 percenként egyszerre kettő. Meg olyan h el se lehet nyomni... Nah erre kerestem megoldást. Volt vmi "okosság", lehetett 'elvileg' telepíteni vmi progit. S akkor ment yt reklám nélkül. Már meg nem mondom mit. De oda is eljutni, hogy tv-re, vmi csoda inítással rávenni, hogy lássa pendrive-t, s telepíteni, elindítani progit. Áhh. Nem tudtam sehogy kivitelezni. Asszem vmi böngésző volt, beleintegrálva ad-block, s azon keresztül akkor yt. De hiába útmutató, yt videó alapján, mint vmi hülyegyereknek. Nem, erre nem bírtam rávenni. Szóval itt be is fejeztem.
    Benyomod zenét pl 1500W-al, táncikáltok... Erre bejön tampon reklám! Csodás! 1500w hangerőn.
    Nah, kicsit hosszú lett. Leírtam hogy jártam. Ki nem megy. Tv, s csak tv. Másra nem is jó.
    Jah, meg az, hogy van hirtelen 5 mobil a házba. De csak 1 tud rá csatlakozni... Vicc.
    Hiába samsung app. Hiába bármi. Nem, nem megy. Ezen már meg se lepődtem.

    Minek hirdet az, aki nem tud reagálni privire? Törölje a hirdetését, meg magát is... Csak teleszemeteli az oldalt...

  • Bajgunar

    aktív tag

    válasz Melorin #144154 üzenetére

    Respect. :CHát passz.
    Érted... Mint ~10 éve. Vettél.egy csoda tv-t, manual behangoltad, csoda h volt vmi színes menüje. Azt annyi.
    Megveszed heroin áron, csoda "okos" tv, meg smárt. Azt lófing a gatyába. Se nem okos, se nem smart, se semmi. Túlcsicsázott, agyon hype-olt, minden de nem okos csak egy tv... Egy 8k ft-os 10-en éves lark freeme noname tablet eskü többet tud, mint ez az anno 250-ért! Vett okos tv...
    Szép, meg a legszebb képe van szerintem csak a samsung tvknek, meg monitorban is, számomra csakis samsung (c49hg90), de az, amit szerettem volna pluszt, plusz tudás, az felejtős. Ezen nagyot csalódtam.
    Meg a kolega által írt válasz, hogy ~2 év után "kukáznak" minden tv-t, s már nem támogatják. Hat mi ez már? Mi az, h nem jön rá több frissítés. Nem lehet böngészőjét se frissíteni, semmi. App-ok 0. Nincs benne semmi használható. Hiába android. 250k-ért. Nem, nem telepíthetsz rá semmit. (Volt vmi file manager, pendrive-ról telepíteni, azzal is lehetett "okoskodni", hogy beraksz ide-oda ezt azt, s nincs yt reklám, nekem az se ment, sehogy se látta, h telepítsem). Csak az app listából. Ami 0. Hbo, netflix, yt. Azt kifújt.
    Ezt majd okosabbak megmondják, miért nincs neked App menüd, vagy hogy hogy lehet előcsalni.

    Minek hirdet az, aki nem tud reagálni privire? Törölje a hirdetését, meg magát is... Csak teleszemeteli az oldalt...

  • Bajgunar

    aktív tag

    válasz bzs73 #144286 üzenetére

    A "B" végűt találtam én is ezen az oldalon, aminek benne volt a listájában ez a tv. (Nekem 7022 van). Az "A"-sban sem és aminek nincs utolsó betű, abban sem találtam listában. Érdekes "jelenség", hogy ennyi változata van? :F
    Tegnap rendeltem én is egy ilyet. Még várom.
    Remélem jó lesz.
    Ez az ezergombos retro táv nekem sem tetszik, s gyermek sem tudja kezelni.
    Sztem pont a jót választottad.
    Ebben nincs BT. Csak infrával megy.
    Láttam én is videót, hogy kell "összepárosítani". Majd meglátom. De. Elvileg van az elemfedél alatt egy gomb. Azt kell megnyomni aztán automatikusan összekapcsol tv-vel? :F
    Majd meglátom, ha már kezembe lesz.

    Minek hirdet az, aki nem tud reagálni privire? Törölje a hirdetését, meg magát is... Csak teleszemeteli az oldalt...

Új hozzászólás Aktív témák