Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Plazmacucci

    félisten

    válasz RudY #92096 üzenetére

    Nem, ilyen beállítást nem találtam :) Köszönöm a tanácsokat.

    Vissza kell vinnem pár kazettát.

  • Sentinel80

    aktív tag

    válasz RudY #92096 üzenetére

    Hú, köszönöm. Milyen hasznos, hogy ritkábban jutok ide 1-2 hsz és megvan a megoldás:)

    Tegla80

    RudY

    yvsmad

    nak köszi

    ,örülök neki, hogy van rá magyarázat miért történt a dolog. :R

    Ahogy mondtam félreértés ne essék, nem a csatornák erőszakos berendezése nem tetszett, (örülök neki, hogy nem elég hogy egy szolgáltató se engedi, hogy magunk válogassunk a csatornák között) hanem, hogyha a MIndigTV nagytestvér megfogja és kodólatlanra rak egy csatornát vagy rendez akkor rendezhetem újra és újra.

    Az már más dolog, hogy idegesít, hogy a kódolatlan csatornáknál felugrik a Samsung CI menüje (amit persze csak az Ok al lehet eltüntetni), ezért szeretném ezeket törölni.

    Azért olyan érdekesek ezek a gondok, mert LG LG 22MT45 ről váltottam, ahol azt hiszem le lehetet kapcsolni, hogy ne fohgadjon csatorna információkat illetve sose rendezte ide-oda a csatornákat.

    Azonban hiába voltam elégedet a LG szolgáltatásaival (az lg képes volt adást rögzíteni is pendrive ra), ebben az alsó kategóriában jobb a képe a Samsung nak, így rá váltottam UE28J4100. Ezek a csatorna átrendeződések viszont az idegeimet kikezdték :W - Amúgy nem lenne hülyeség, ha ilyenkor kapnánk egy Hello, sajnáljuk, de megszívtad a csatorna rendezés sikertelen üzit. Azonban sajnos magyarázat nélkül marad az aki megpróbálja.

    Eddig elégedet vagyok a UE28J4100. -al, egyetlen szívfájdalmam, hogy nincs benne LAN \ Wifi. Ez a pendrive ra mentegetősdi nem praktikus, szeretem a hálozati megosztásról lejátszani a filmeket. :(

    Ha esetleg erre van megoldás (nyilván LAN-t nem lehet rá rakni, de ha megenné a Wifi-t....A garancia nem érdekel) akkor privátban aki tud segíteni, azt megköszönöm.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák