Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • attamero81

    senior tag

    válasz sityupityu #35040 üzenetére

    Itt vagyok kolléga.Olvasom napi rendszerességgel az egymás közti info cseréket.Sokkal jobb ha két felhasználó cserél információt,mert én más szemszögből nézek dolgokat.Ahogy néha én fogalmazok a feltett kérdésekre sokan nem értik és akkor írhatók újra meg újra.Nem,mint ha gond lenne,de néha sok amikor egész nap ezeket látva,hogy mondjam.Elmegy a kedvem a tv-nézéstől,ismertetéstől.

    Mindenkinek szól: Sokakban felvetődik,hogy kijelző hibás vagy valamilyen hibás tv-t vesznek és rá kérdeznek,hogy ez meg az mennyi.Azoknak ajánlom figyelmébe a következő sorokat.
    Nem ajánlom senkinek,hogy ilyen készüléket vegyen,mert a javítási költségek az esetek túlnyomórészében nem barátiak.Sokan megkeresnek,hogy ennyi a baja akkor már ennyiből ki is jön a javítás.Nagyon kevés eset van amikor tényleg szerencse kérdése,hogy az adott készülék kevés és könnyen javítható hibával cserél gazdát.Szóval aki vesz hibás cuccot az csak saját felelősségre tegye.
    Megtörtént eset:
    1 éve volt pont.Adott egy UE55D6510 -es modell ami 300.000-be volt hirdetve.Egyik PH-s kolléga árulta (aki a mai napig átvág itt embereket,még ha nem is tudják a vásárlok)egy másik PH-s emberkének.Szerencséjére az eladónak az volt,hogy nem nézte meg a vevő,hogy mit vesz.Amikor haza vitte akkor derült ki,hogy semmilye nincs a tv-nek csak talpa és egy hibás kijelzője ami 2 helyen is csíkos volt.Ezek után megkereset és igaz,hogy segítettem,de többet ilyen témában nem fogok.Feltudom vázolni mi mennyibe kerül és ezt el kell fogadni.Ha nem akkor bukta van.

    Nem érhetne hamarabb véget a film,mielőtt földet érek??!!

Új hozzászólás Aktív témák