Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RR-13

    őstag

    válasz ORCA58 #146243 üzenetére

    Igen abból is adódik a gond... :W
    Már átállítottam a HDMI4-es PC forrást - Blue-Ray-re, de pár naponta visszaállítja az auto felismerés funkciója a PC-re. :(((

    És a baj az a PC beállítással, hogy egyrészt silány a színe, másrészt:

    ha a PC-én maradt a forrás kikapcsolásnál, és amikor 1x bekapcsolom a tv-ét, akkor visszakapcsolásnál fátyolosabb a kép, és a Beállítás --- Általános -- Külső eszközkezelő menüben a HDMI feketeszint inaktív.

    Amennyiben kikapcsolom ilyenkor és ismét bekapcsolom a tévét, akkor a HDMI feketeszint már aktív, és a fátyolos kép sincs, vagyis PC Forrás beállításon 2x kell bekapcsolni egymást követően a tévét, hogy 1x jó legyen, ezért választottam a Blue-Ray forrás opciót a PC-hez, mert azon meg nem csinálja a fenti fátyolosodást, és inaktív HDMI feketeszint menü problémát. :U

    Nem engedi a tévé, hogy saját beállításokkal használjam a forrásokat..., a többinél is visszaállítja pár naponta pl. a tv vevőegységeket mert, ha a távirányítón adást váltok, vagy bármit, akkor elállítja a vevőt is, és van, hogy későn veszem észre..., általában felveszek mindent, és visszanézem külső Sony HDD felvevőn.
    Volt, hogy 4 órán át a tv adás vevőegység, menü képét vette fel :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák