Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ΞΔGLΞ

    nagyúr

    válasz direwolf #128024 üzenetére

    Tudtam, hogy oda kellett volna írnom, hogy használt terméknél itt az aprón. De azt is odaírtam, hogy miért.
    Én a személyes találkozó és vétel híve vagyok, ha az nem megy, akkor utal, vagy menjen máshoz vásárolni. :)
    Viszont, aki új műszaki cikkre előreutal egy cégnek, ráadásul ismeretlennek, az hülye és megérdemli, hogy átverjék. Mi ebben a furcsa és kontraszt?
    El kell érni használt eladóként, hogy megbízzanak benned, el kell olvasni a véleményeket és akkor nincs gond.
    Én sem úgy kezdtem a piacon, hogy 0 értékeléssel rögtön csak az előreutalás játszott... kontraszt ide, vagy oda, a kettő között van külöMbség. :)

    Pécsen belül volt arra példa, hogy a terméket is elvittem.a vevőnek..
    A hardveraprót rengeteg külsős nézi és vásárol milliós értékű vintage szintetizátort, pl 2 órán belül eladtam egy Németnek, a rokona jött el érte hozzám.
    A múltkor az aláírásomban szereplő Bontatlan Waldorf Quantum eladó jó áron! Pü-ben keress... 1 nap alatt elvitték, ráadásul többen is jelentkeztek. Persze ilyen értéknél csak személyes játszik, akkor sem adnám el, ha előre akarna utalni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák