Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hmmm1

    aktív tag

    válasz DragoonFly #103680 üzenetére

    Háhá. Előbb észrevettem ezt itt, mint a pm-et. Mondom gyanús hogy ez mintha a tied lenne, amit linkeltél. : ))
    Köszi, hogy időt szántál rá. Gondolom a Walkingot, nem te nézed szinkronosan, hanem csak azt csípted le : ) (Mármint ha nézed akkor inkább feliratosan:d - de biztos csak miattam tetted azt bele, hogy kértem)
    Jó lett amúgy. Egy-két filmnél csak lestem mi az. De fasza amúgy. Egyébként minimális szappan opera effekt nincsen rajta? Nem tudom a beállításaid, meg bár lehet te szereted azt ha olyan smooth. Amúgy igen a HDR-es cucc nem jött át, mert oda már tényleg kevés a kamera felvevő, plusz amivel le is játszuk itt. Meg amúgy is az annyira nem is érdekel a HDR. Végülis szebb, fényesebb, biztos jobb. 10%-al a kép. (Ugyanakkor sokan írják azt is hogy nem olyan angy szenzáció ez azért, s el tudom képzelni, hogy így van)
    Arról a War Dogs filmről pm-e küldjél már. Küldök pm-be tárhely linket. youtube ne szóljon érte.

    dethroner: :) Értelek, de nem rossz az így se, sok látható belőle szerintem. Off-kamera felvétel miatt nekem sokat nem másít rajta, azt a mozgást meg tudja a monitor amiből meglehet ítélni hogy jó vagy sem. Igaz a telefon, vagy amivel felveszik itt az trükközhet és javíthat a mozgáson (24p filmet felvesz mondjuk 60fps-el a telefon). Itt szerintem akkor lenne nem valós, ha 60hz feletti lenne a megjelenítés, képkocka szám/sec. - vagy passz.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák