Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gardaai

    senior tag

    válasz HThomas #62 üzenetére

    Nekem volt már ilyen.
    S21U szupergyors töltés, ha annyira kritikusan lent van az akksi (10-15%), akkor azért tol bele rendesen az elején.
    Töltés teszt alapján 10 perc alatt 28-30%-ot tölt. 0% totál halott akksiról. Ha mondjuk 20%-on vagy, akkor töltsön csak 50-55%-ra 10 perc alatt. Annyival kihúzol jó pár órát. Tölteni meg szinte mindenhol tudsz manapság ha van nála egy brick vagy USB - USB-C kábel.

    Nem tudom ki hogy használja a telefont, de nekem még a 2 évvel ezelőtti modell is 40% nap végére (én nem nyúzom), ha meg annyira nyúzod, hogy napi 2x töltöd az S23U-t is, akkor powerbankod is van.
    Én soha nem használom a gyorstöltést. Teló dobozból ki, setup után, akksi beállítások és kikapcsolom az összes gyors, szupergyors töltés opciót. (Bixby rutin gombbal a home screenen, ha kell S.O.S akkor benyomom és már turbózza is a töltést).

    De mint írtam és nem nyúzom. Ha nyúznám, akkor értelemszerűen powerbank (nem is 1) lenne a táskámban.
    Szerintem nem az a +15% 10 perc alatt fogja megmenteni a seggem egész napra. :DDD

    ↪ PlayStation játékok / PS Plus előfizetés - olcsóbban - akár több ezer forint kedvezménnyel!! https://bit.ly/hardverapro-psn-gift-cards-by-gardaai

Új hozzászólás Aktív témák