Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tin

    veterán

    válasz Gardaai #3046 üzenetére

    Azért, mert én 3 évvel ezelőtt, és azóta is láttam a srácnak jó pár összehasonlító tesztjét. Évekkel ezelőtt még ő maga is Apple fanboyként titulálta magát, és tényleg az volt, Apple minden. A vaktesztjei nem a legjobbak, kb "ahogy sikerül a fotó", és kicsiben látod. Az összehasonlítást a családján belül végzi, kb "kinek tetszik" alapon. 1-2 hete felkerült az i14PM vs S23U összehasonlító vaktesztje, amin a csajával találgattak, és nem a legszebb "tetszett" neki, hanem megpróbálta felismerni az iPhone képét, és arra mondta sokszor, hogy a legjobb, majd kihozta győztesnek. Most is a 23U-t húzza le a tesztben a többihez képest. Az összesből az látszik, hogy megpróbálja lehúzni az új modellt, hogy ne vegyék annyian.

    Ha megnézed a videót, jó pár helyen látod, hogy szembemegy kb az összes többi review-errel, pl. a szelfi kamera, videó, és így tovább. Persze megértem, hogy ez csak 1 teszt, de ha valaki nulla háttérrel megnézi, ez a teszt csak megerősíti abban, hogy felesleges váltani. Miközben nincs ember, aki pl 21U után azt mondja, hogy nem volt értelme váltani. Olyan, aki ténylegesen váltott.

    De amúgy nem újdonság, hogy az influenszerek befolyásolnak, hiszen ezt jelenti a kifejezés. Ő az Apple irányába húz, és ez minden videóját látszik. Én pedig csak erre hívtam fel a figyelmet. Tökéletes alap, amit mond olyanoknak, akik hezitálnak, mert megerősíti őket, hogy ne vegyék meg. És nyilván vannak egyértelműen Samsung rajongó videósok is, azokból is érdemes gyököt vonni.

    Hát ezért.

Új hozzászólás Aktív témák