Új hozzászólás Aktív témák

  • twine

    addikt

    válasz beast27 #34343 üzenetére

    Háááát ja....bár ezt két tükörből is lehet nézni,,,attól függ épp milyen a kedvem,,,
    Pozitív:
    -2x1 óra meló, amíg leszeded az autóról, és felállítod,majd a végén összerakod, a köztes időben meg "matyi",,,,és ezért megkapod a fizetést...
    Negatív: (persze ez közel sincs mindig így,,,csak összegyűjtöttem a negatívumokat is)
    "éjszaka" kelek, hogy reggel nyolcra már 300km-re pesttől álljon az a sz@r,
    vezetek álmosan,,,majd amikor odaérek/rünk, akkor pld az óriáscsúzda ami 9 méter magas és kb. 400 kiló, eső után akár fél tonna, azt szedd le a kocsiról mozgasd a helyére,,,majd napközben mivel melletted általában valami rossz koncert van, "üvöltsd le" a színpadot,hogy meghallja a kisgyerek amit üvöltesz neki...
    Majd este ugyanez visszafelé...azzal a különbséggel hogy estére még fáradtabb vagy mert egész nap 40 fokban üvöltöttél... :DDD
    Lehetne még részletezni,,,,

    De igen, azért általában én is az első verziót szoktam magamba vésni,,,jobb úgy dolgozni ha pozitívan áll az ember hozzá...
    Főleg, hogy azért rengeteg jó kis bőr jön "jópofizni", hogy ők is felmehetnek e...mert már nem gyerekek,,,etc... ;) :B
    "Oltási alapnak" tökéletes ha ők jönnek "kérni",, és nem nekem kell rájuk mozdulni :B :DDD
    A "Brutál bográcsokról" nem is beszélve,,,(Falunap,céges rendezvény etc)
    Fergetegesek a kaják,,és tukmálják az emberre,,"egyééé,,egyetek má',," :DD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák