Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • secretgarden

    aktív tag

    válasz janeszgol #92 üzenetére

    Hmm, nekem pont az ellenkezője a gondom. Hatalamas kezeim vannak és vastag ujjaim, állandóan félre gépelek a képernyő-billentyűzeten mert nem elég szélesek a virtuális gombok. Én egy 10-11 centi körüli széles telót szeretnék, ha lenne, de persze nincs (szétnyithatóst nem akarok). Egyébként ebook olvasáshoz használt Kindle Paperwhite és Doogee T20 Mini tabletek mindketten 12,5 centi szélesek, ezeket kényelmesen egy kézben tudom tartani órákig... Telefon gyártók igazán gyárthatnának mindenféle telót, 21:9-estől 16:10-esig, 5"-től 7,5"-ig, szelfi kamera lyukasat meg anélkülit, lekerekített sarkú képernyőset meg szögletes sarkút, cserélhető akkusat meg nem cserélhetőset, képernyőbe ágyazott ujjelnyomat olvasósat és dedikált külön ujjlenyomat szenzorosat stb. De így, hogy mindegyik 20:9-es, 6"-6,8" közötti, szelfi kamera lyukas, lekerekített sarkú képernyős, nem cserélhető akkus, képernyőbe ágyazott ujjlenyomat olvasós - hol itt a választék, mind ugyanaz... Olyan mintha autóból cak 4,4-4,6 méter közötti, 3 ajtós, 5 küllős 19"-es alufelnis SUV-t lehetne kapni... :-(

Új hozzászólás Aktív témák