Új hozzászólás Aktív témák

  • PeteePeti

    őstag

    válasz Jabby #2274 üzenetére

    Ne bánd! Nálam most van mindkét telefon, amit említettél! Lehet, hogy CPU jobb, memória kezelés jobb F5-ben, viszont felhasználói élményben az A54 sokkal jobb és stabilabb! Amúgy szerintem a rendszer sebessége bőven kielégítő! Játékokat meg nem használok! Ott biztos kijön a CPU/GPU különbség F5 javára! Kamerába nagyjából paliban vannak! Igaz a 2x-es zoom a Samunál jobb, bele nagyítva több a részlet! Üzemidő első osztályú mindkettőnél! Töltés sebességben sincs óriási különbség! Talán, ha 15 perc differencia van közöttük 0-100-ra! Kijelző nagyjából ugyanazt tudja szemre, max fényerő is hasonló, bár szemre az automata max talán az A54-nél magasabb pár nittel! Viszont szoftveresen szerintem A54 sokoldalúbb! Good Lock-al sokmindent állítható és személyre szabható! Az ígért és tényleges frissítések is egyértelműen jobbak Koreában! IP védelemben és hátlap anyagában is a Samu a jobb! Árban nem értem amit írsz! Én Samsung.hu-n 129 ezer forintért vettem a 8/256-ot (természetesen kuponokkal), plusz 15 volt a official szilikon tok és fólia! 145-ből kijött a szett! 25 és 45 wattos Samsung töltöm van itthon több is, szal az nem jelentettek költséget! F5 12/256-ot viszont 154-ért vettem szürke importban! Vagyis a hivatalos garanciás A54 kb. 9 darab ezressel olcsóbb volt, így nem kérdés, hogy ár/érték arányban bőven az A54 a nyerő nálam!

    [ Szerkesztve ]

    OnePlus 12 5G 16/512 Green | Huawei Watch Ultimate Expedition Black | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

Új hozzászólás Aktív témák