Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jetimokus

    tag

    válasz helion25 #825 üzenetére

    Figyi, köszi, hogy szanaszét berhelted, fikáztad, meg semmizted a laptopomat, de megaszámoltam, 27 játékot vittem rajta végig eddig,ezekből többet többször is, és semelyiknek nem volt baja, sőt a legtöbbet maxon, mert az alatt nem szeretek játszani. ezért nem tettem fel pl a crysist, meg a far cry 2-t meg stb, mert azok esélytelen hogy menjenek maxon. (hozzáteszem, hogy majdnem az összes másfél éven belül jelent meg, tehát új játékokra gondolok, nem a doom2 szintre, még mielőtt xy)

    Az meg, hogy egy laptoptól mit lehet várni nem attól függ, hogy laptop, vagy asztali gép, hanem hogy mi van benne. Semmi problémám nincsen a sacred 2-n kívül.
    Különben nem akkor fagy ki amikor a kemerát forgatom, hanem amikor úgy érzi vagy mittudomén.

    Ne haragudj, de nem hiszem el hogy a játék csak nálam hibázik rengeteget, mert nekem is vannak ismerőseim, és a számtalan küldetéshiba, meg grafikai bug nem csak ati kártyákon jelentkezik, hanem még 9800gtx-en is!! A saját két szememmel láttam, max te észre sem veszed, vagy azt mondod, hogy van ilyen, vagy nem tudom, nem is érdekel, hogy őszinte legyek, hibázik, nem csak nálam, nem az én gépem a fos, ebbe törődj bele kérlek szépen!

    Kérdésedre a válaszom amit egyszer már leírtam: a Rainbow Six Vegas első része, vagy a Brothers in arms 3, vagy még sorolhatnám sokkal jobban megizzasztotta, amit a sacred 2 termel hőt az elbújhat mellettük.

    Nem az én gépem a szar, mert nem csak nálam csinálja! Hidd el kérlek, lehet nálatok nem fagy de azt nem hiszem el, hogy egyetlen bug sincs a játékban. A kiforratlanságát bizonyítja a 2 gb-ra való patch is!

    Az, hogy a te szemedben mire való egy laptop, az a te dolgod, nem én vagyok az állat, hogy játékra merem használni, mert nem véletlenül tették bele azt a videókártyát. Ha te csak netezel meg szeövegszerkesztesz, akkor ne laptopról, hanem netbookról/EEE PC-ről beszélj, mert azok valók arra. a 70-100ezer ft-os árkategória, de ez a gép több volt mint az említett összeg duplája!

    A gépigénnyel meg tisztában vagyok, de megy maxon, és ha gyenge neki a gépem, akkor sem szabadna neki kidobálnia, hanem akkor mondjuk inkább mocskosul, játszhatatlanul szaggatnia kellene... nem? vagy ezt is csak én gondolom így? láttam már gyenge gépen brutál játékot, de az vagy el sem indult, vagy játszhatatlanul szaggatott, de NEM DOBÁLT KI!

    És még egyszer: ha van valami sejtésed a programozásról, akkor tudod, hogy egy játék mekkora brutális adathalmaz, lehetetlen teljesen hibátlanra megcsinálni, mindig vannak bugok, hibák, max nem mindenkinél, nem mindig jelentkezik, mert minden egyes algoritmus ami elindul az alapján hogy mit csinálsz, teljesen szituációfüggő, random.

    Ezzel légyszi zárjuk le.

    frame>24:

    Köszi szépen,de sp3-at telepítettem már, videókártya drivert is frissítettem, de a hiba továbbra is fenn áll.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák