Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SaGa59

    őstag

    válasz Papa Joe #15067 üzenetére

    Az arany disznó végig jó, ha nálad van, azt talán nem is lehet eladni. A xenokal emlékeim szerint annál a kereskedőnél tudtam elpasszolni (neki van rendszeresen elegendő pénze), aki a szabadságos táborban a kocsma emeletén tanyázik. Az biztos, hogy abban a táborban valahol. Ez egy olyan terület, ami az alapjátékokban nem létezik. Ahol fel tudsz venni egy feladatot, egy kutya kinyírására késsel. Azokat a xenokat is eladhatod, amiket a kupola alatt találtál. Én pl elszúrtam, mert a túlterhelés miatt egy kivételével mindet lepakoltam Jantaron egy zsiguliba, mikor kiderült, hogy nincs kinek odaadni, így a bent találtakból éltem a kupola alatt.
    A laborba ne menj le (talán nem is tudsz) rendes vegyvédelmi ruha nélkül. Ha nincs nálad, találsz egyet szintén a Radaron egy ládában valahol. Érdemes a labor előtti ládába lepakolni mindent, ami nálad van, csak fegyvered legyen meg lőszered, hogy ki tudd hozni a zsákmányt. Az exo ott ugye nem segít, mert vegyvédelmiben kell lemenni.
    És egy jótanács (én majdnem megszívtam, mert nem voltam felkészülve rá): a laborba csak úgy menj le, hogy van legalább két teljesen ép fegyvered (a ládában is lehetnek, csak kifele jövet vedd magadhoz), mindkettőhöz megfelelő mennyiségű lőszerrel. Nem odalent kellenek, hanem utána, míg kíséred Ripleyéket. Az egy vesszőfutás lesz. A férfi tud magára vigyázni, ha hagyod lövöldözni, sok lőszert megspórol neked, de azért meg is tud halni, úgyhogy figyelj rá is. Ne rohanj nagyon előre, de le se maradj tőle. Két kb 80%-os fegyvert sikerült annyira leamortizálnom közben, hogy a végén bicskával védekeztem, ami azért nem túl hatékony exoba bújt gépkarabélyosok ellen.

    [ Szerkesztve ]

    STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

  • sklopp

    őstag

    válasz Papa Joe #15067 üzenetére

    Az összes Xenoformot és disznót annak a szerelőnek tudod eladni, akit említettél a Gépállomáson. Csak egy dolgot nem tudsz eladni, az pedig kelleni fog, minden mást eladhatsz. De egyben nem tudsz mindent eladni, csak néhány darabonként részletekben, mert "nincs elég pénz" üzenettel nem vásárol. Ha ügyesen harcoltál a katonákkal a degeneráltak ellen, akkor 8 vagy 9 disznót lehetett a hülyéktől összeszedni. Így végül több milliót kaszálhatsz.

Új hozzászólás Aktív témák