Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cheatergs

    senior tag

    válasz Dhampir #6502 üzenetére

    Cordonban két híd van, az "afféle" a Gyár előtt, ahol a stalkerek gyülekeznek, meg a leszakadt vasúti, azokat köti össze az alagút.
    A vasútinál a katonákat neked kell kinyírni, legalábbis én még nem találkoztam olyannal, h maguktól kinyúltak, mire az adott játékban először odaértem.
    Mellesleg én először a katonákat nyírom ki, mert az alagútban a zombikba sok lőszer kell, úgyh sztem megéri azután visszamenni, h biztosítva van a lőszermennyiség.

    Respawnolni Cordonban csak akk fog bárki is, ha átmentél legalább Garbage-ba, és jó idő után visszajössz Cordonba. Rossz dizájneri döntés miatt Garbage-ból visszaérkezéskor kapásból a kapuőrző militarys brancsba dob be a szkript (miközben Cordonból kifelé v 100m-t kell még gyalogolni kifelé a kaputól), onnan tudni fogod, h minden ellenséges humanoid, disznó és vadkan respawnolt a pályán. A patkányok, a két fénylény, a kutyák és a macskák nem fognak.

    Megjegyzem megint fura döntés, h a semleges stalkerek sem, tehát ha egyszer kiirtották a veled baráti stalkereket a gyárban a banditák, akk csak Wolf járőrözik ott. Számomra ez illogikus, hisz vsz épp a kívülálló, semleges stalkereknek kéne legtöbben lenniük a játékban.

    [ Szerkesztve ]

    Mindig minden mindegy

Új hozzászólás Aktív témák