Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • VinoRosso

    veterán

    válasz kmiki20 #674 üzenetére

    ha arra a 3ra gonolsz:

    -nem változik rendesen a napszak. Ha beesteledik, csak akkor világosodik ki, ha töltenie kell a gépnek egy pályát. Vol olyan, hoy délben seggsötétben mászkáltam még. 1.500ben is megvolt.

    -egy mellékküldetést nem lehet megcsinálni. Ez vagy az, hogy a CS felderítő( a magyarításban TÉ alias "Tiszta Égbolt" felderítő, ez TG a.k.a. Tiszta Gáz lol) PDA-ját kell elhozni, vagy egy AK-t, vagy egy bőr hátizsákot, változó, mert mindig ugyanaz a tag adja a küldit, csak van amikor máshogy lesznek kiosztva, na mikor megvan a cucc, vissza akarom vinni, és nálam van, de nem írja ki, hogy "tessék, itt van amit kértél", és nem lehet neki odadni sehogy.

    - a Kordonnál van egy küldetés, amikor banditákat kell kinyírni a Szeméttelepen. Ott lehet felveni ahol átszabták a pályát, a stalker bázis mögött, ahova csináltak egy nagy dombot, és mögötte tanyáznak a stalkerek. A domb mellett át is lehet menni, a Szeméttelepre, és egy csőben jukadsz ki, aminek a végén banditák várnak. Először semleges színűek, ha odamész, kirabolnak, és akkor nem lesznek ellenségesek(később csatlakozni lehet hozzájuk). Viszont amikor odanyomja a fejedhez a stukkert, akkor akarna valamit szólni, de a dialógusablakban annyi jelenik csak meg, hogy text in default. Megnéztem a stringtáblát, és tényleg csak annyi van odaírva, tehát nincs kitöltve, hogy mit kéne mondania, és csak tolja a pofámba a stukkert, és nekem meg fingom nincs, mit kéne tenni. Eltettem a fegyvert minden, nem tudok válaszolni, se, csak állok egy helyben és egy időután megunják és szitává lőnek. Ha elmegyek szintén. Szóval a csőből kijövet nem lehet tárgyalni velük, hanem egből lőni kell( a kijáratnál 5 bandita áll körbe és mindegyik a csőra szegezi a fegyverét) . Ahhoz hogy teljesítsd a küldetést elvileg mind az 5-öt le kéne szedni. Igen ám, de még ha esetleg ki is tudod dugni az orrod a csőből úgy, hogy nem szednek le, akkor amikor elkezded lőni, leszedsz egyet, leszedsz kettőt,és a másik 3 meg felszívódik. Egyszerűen eltűnnek. Volt olyan, hogy lőttem rá, és egyik pillanatban ott volt eltaláltam, a másik pillanatban meg már csa a levegőt lőttem. A bandita természetesen nem mozdult semerre, mivel eltaláltam, csak összegörnyedt, aztán eltűnt a képernyőről. Na jó újratölttem, és vaga a 10. után a legkönnyebb fokozaton sikerült leszednem mind az 5öt 20 másodperc alatt hogy ne legyen idejük eltűnni. És akkor nem írta ki hogy a küldetés teljestve...na mondom itt valamit frankón elkúrtak a srácok, mindegy, mentem tovább nézelődni a szemméttelepre, és kb 5 perc múlva megjöttek a szeméttelepre azok, akiktől a küldetést kaptam, ott a cső végén sikerült átsomfordálniuk, ahol én jöttem. Aztán láttam, hogy messzebről tart feléjük egy piros pötty, amire az volt írva banditák. Na jó gyorsan visszakoslattam oda, és még idejben sikerült leszedni a banditokat. Végül tehát meg lhetett csinálni a küldetést, de valami bődületes baki, amit itt a játék művel.

Új hozzászólás Aktív témák