Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • M@nH.

    aktív tag

    válasz VinoRosso #615 üzenetére

    hát igen! meggazdagodni tényleg nem lehet, főleg mivel a banditák ki is rabolnak ha hagyod magad :((( Ami idegesítő a játékban hogy a fegyverek (legalább is nekem) rengetegszer beakadnak, pedig az állapotuk több mint a felénél van még. Az npc-k tényleg jobban lőnek mint a soc-ban(néha még túl jól is, főleg gránát téren).A gránátról jut eszembe, néha olyan érzésem van mint ha nem is az npc dobná, hanem csak úgy megjelenne mellettem és lehet futni. Ami még szintén bug hogy a társaidat nem érdekli a sorsod, mivel csak úgy lazán kitolnak a golyózáporba. :Y (bár én nem patcheltem a game-t, lehet hogy javítva lett ez a dolog) Viszont azért itt tényleg összedolgoznak az npc-k.
    Viszont mindent egybevetve szvsz jó játék! :C

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog

    válasz VinoRosso #615 üzenetére

    hát, 100 méterről muszáj most épp vadásznom, mert onnan már általában én vagyok a jobb célzó... ott már a hosszúcsövű shotgun kivételével minden esélytelen.

    kis géppisztolytól vérzel... pontatlan nagyon, de ha eltalálod úgyis elvérzik.

    nehezítés okés, de azért az ellenfélnek is hordjon már félre a fegyvere, ne csak nekem. és ezek még papiron kezdők, mi lesz velem omon/spetznatz egységeknél... bár mondjuk addigra már biztos kell lennie pontos fegyveremnek is.

    artifactok berakásához kell upgrade a ruhára:/

    pénz meg van questekből, nekem éppen az AKmon kívül mindenem maxra uppolt.

    west: nem, ez feature.

    M@nH. : gránátot ellenfelek dobálják, és tényleg abban is kissé pontosak. 30 méter fölött nem csinálják, szóval éljenek a sniperek...

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Új hozzászólás Aktív témák