Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Aarpok

    őstag

    válasz Dhampir #12869 üzenetére

    Szerintem nem teszi tönkre a játékélményt inkább izgalomban tartja a játékost,hogy mikor botlik beléjük ;) Igaz néha a legrosszabb pillanatokban jelennek meg és néha a pokolba kívánná őket az ember,de a legyőzésük után nagyon jó érzés keríti hatalmába a játékost.

    (#12871) rétisün Így van ahogy mondod meg egy kicsit az elején rosszabb a helyzet mikor még nincs jobb felszerelésed meg a rangod is alacsony.Bele lehet jönni a vadászatukba és akkor fogy a lelkesedésük (ténylegesen lassan reagálnak).

    [ Szerkesztve ]

    Аарпок

  • rétisün

    veterán

    válasz Dhampir #12869 üzenetére

    nem megy a játékélmény rovására. bár ha már többször rajtadütöttek, tudni fogod, hol tanyáznak, meg hol kell rájuk számítani, akkor már nem lepnek meg annyira :N

    én pl. amikor kerestem az artifaktokat a tudósoknak, rendszeresen jártam a bojler anomáliánál. onnan nem messze tanyázott mindig az egyik csapatuk, általában mire észbekaptak volna, gaussal szépen leszedegettem őket.
    de az első egy-két alkalommal, amíg nem tudtam, hol vannak, csak néztem bután a game over feliratra, amikor fejbelőttek :D

    (#12870) Aarpok: ahogy haladsz a játékban, és megtapasztalod, hol tanyáznak, egyre kevésbé tudnak meglepni, sőt egyre inkább te leped meg őket. csak éppen sokszor sokkal lassabban reagálnak, mint te :)

    (#12872) Dhampir: persze, ez már a kivonulás után volt.....de az enot verzióban pl. rendszeresen nyitva volt a labor, ahol a gauss papírok vannak, miután a vaserdőből kiirtottam az alphásokat, így az enotban már elég korán gaussal irtottam a népeket :D

    [ Szerkesztve ]

    war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

Új hozzászólás Aktív témák