Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sensut

    őstag

    Végre befejeztem az SGM 2.0 Geonezist, amit már jó ideje elkezdtem, de közben más modokkal foglalkoztam. Aláírom, a valaha készült legjobb Stalker COP mod, és jobb, mint az SGM 2.2, legyen itt szó a 2.2 bármelyik mutációjáról. Először is, mert hibamentes volt egész a végéig (nem úgy, mint a 2.2, ami néhányszor beadta a kulcsot); és egyáltalán nem volt unalmas rész benne, annak ellenére, hogy az alapjáték térképeit használta + Dark Walley. Azonban van ebben egy nem túl emberbarát megoldás, amit a 2.2-ben javítottak is: a végén, a Pripjátyból való kimenekülés után, a freeplayt választva, bedob szinte a nullával egyenlően a háború légközepébe, mindezt megfejelve egy iszonyatos kitöréssel, amitől a város megtelik zombikkal. Itt ugyanis mindened elvesz, csak egy rohadt gyíklesőt kapsz és azzal kell visszajutnod egy zombierdőben a mosodáig. De ott is akkor van csak szerencséd, ha hagytál tartalékokat a személyes ládában. Azt hitten itt, hogy hülyét kapok, simán több mint egy milkót vesztettem el, ugyanis a pénzed is odalesz, nem beszélve minden cuccról, ami épp nálad van (itt nyernek értelmet a bankárok, akik átmentik a pénzed ebben az esetben ha náluk hagytad). Gyűjtöttem a pénzt, meret nem voltak meg a szerszámok a további fejlesztésekhez... :W OK, gyorsan visszatöltöttem addig a pontig, amikor megjelenik az a bizonyos jel a városban Strelokról, ez az utolsó pont, amikor még van visszaút. Ekkor gyorsan minden cuccomat elrejtettem egy zsákban Prométeusz szobra alatt, aztán jöhetett újra a végkifejlet, aztán újra a csata közepén, amikor a drága készítők megint palira akartak venni, csak előkaptam a zsákból a zúzót és láss csodát. Ekkor már nem én lepődtem meg... Szóval, ez nem volt fair, mert sokat loholtam azért a pénzért, amivel terveim voltak, mert voltaképp ennek a modnak csak a felénél tartottam amikor az alapjáték része már véget ért, vagyis megtörtént a kimenekítés. Még rengeteg feladat volt hátra, köztük 3 sárga is. Viszont van lehetőség az újrakezdésre, mert rengeteg cuccot hordoznak a bezombult betolakodók, csak kicsit sokat kell loholni velük az újabb pénzért vissza Janovba. Nos, ezt a húzást gyorsan ki is vették a következő verziókból, de e mellett is a legjobb, legkiegyensúlyozottabb COP mod az SGM 2.0 Geo. Néhány hasznos tanács, amire rájöttem a játék folyamán:
    - minél előbb tégy eleget Informator kéréseinek, hogy megkapd a e-money hackert, ugyanis e nélkül qrva nehéz megtalálni a szerszámkészleteket, ami jól jön a fejlesztésekhez (Bagoly csak e-pénzzel áll szóba);
    - ne adj el egyetlen képződményt se, gyűjtsd őket lépten-nyomon, mert sok feladathoz kellenek majd;
    - ne herdáld el, gyűjtsd a mutáns trófeákat, mert kellenek majd;
    - egy profi gránátvető minél előbb;
    - a végén hatalmas zombi invázió, sok lőszerre és életcsomagra lesz szükség!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák