Új hozzászólás Aktív témák

  • kislaki92

    senior tag

    válasz rétisün #20020 üzenetére

    hát máshol nem nagyon találkoztam vele...csak ennél ...meg tesónak tegnap feltettem a far cryt 3-at és ott olyan volt a homokos úton távolról ilyen sok kicsi sötét kocka...de közelebb ment eltűnt..meg így távolodott...szerintem valamiért ott nem rajongott a videókártyámért mert nagyon problémám nincs vele...meg én gondolok egy problémára...lehet,hogy hülyeség...de vettem egy stalkert a tescoba 2500 ft...és nem csodálkoznék ha szar lenne a lemez...hát a hátoldalán olyat olvastam...,hogy PRYPIAT :D meg JÁNÓW állomás... :D http://cdgalaxis.hu/PC/19084/stalker-call-of-pripyat.html olvasd el a hátoldalát és meglátod...vicces...meg most egy radioactive editiont rendeltem angliából...abban úgyis benne van a COP meg a CS és felteszem arról a COP-ot kíváncsi leszek rá :D

    jah és nincs húzva a videókártyám...hd 7870 oc...felesleges tuningolni részemről :)

    [ Szerkesztve ]

    ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

Új hozzászólás Aktív témák