Új hozzászólás Aktív témák

  • #67605760

    törölt tag

    Sziasztok!

    Feltettem a sima SGM 2.2őt, és kezdeti nehézségek árán, de már legalább 15 óra játékom benne van. Elhagytam a kordont, a mocsarat átfutottam, zatont már majdnem teljesen befejeztem, és most mennék jupiterre garázdálkodni, sőt már át is mentem de nem nagyon csináltam még semmit.

    Rendeltem Fürgétől egy exoskeletont, de ezt a fajtát még egy képen se láttam. Azt írja, hogy kezdetleges prototípus, szerintem eléggé gyászos...raktam rá szervomotort, egy kicsit erősítettem, de ha 300 ezret ráköltök, akkor se lesz valami jó cucc. Honnan a francból lehetne igazi jó exoskeletont szerezni? Ezt ráadásul "Szervo Ruhának" hívják.

    A másik kérdésem az lenne, hogy megvan a Svarog detektor ami sárga, de több képen is láttam itt hupikék meg mittudomén milyen színű, ráadásul módosított detektorokat. Hol lehet olyanokat szerezni?

    Néha belefutok 1-2 alpha csapatba és abból a 200-300 ezerből tudok gazdálkodni :D

    Amúgy a bankár csak nekem nem működik? Adnia kéne kamatot, de nem ad. Átalszok 3-4 napot, és ugyan annyit kapok vissza mint amennyit beraktam. Ez bug?

Új hozzászólás Aktív témák