Új hozzászólás Aktív témák

  • DigitXT

    félisten

    válasz Zewa #97 üzenetére

    egyik sarokkockája elrepedt és eltört. (Játék közben)
    Ez durván hangzik.:B Nálunk ehhez képest "csak" a fólia kezdett leperegni (ettől persze a kocka szépsége is erősen csorbult - ill. a fogása is sokkal kellemetlenebb lett, stb.), viszont ezzel párhuzamosan a festék is erősen kopni kezdett (ahol nem védte a fólia, ott teljesen), mindezt csupán egy hónap játék során...:O Mivel elég drága volt, ezért reklamáltunk a játékboltnál, és kicserélték (az új vmivel jobb, de lassan az is kezd peregni, mondjuk annyit nem is "használtuk" már).:o Nem az összes színnél csinálta, szóval nem lehet ráfogni, hogy "durván tekertük" volna, vagy bármi: vmit elcseszhettek...:( Ha nem cserélték volna ki, akkor mára lehet, hogy egy csupa fehér oldalú kockánk lenne.:DDD Amúgy "érdekes", hogy ~20 éve a 3x3x3-ast képesek voltak úgy megfesteni, hogy a mai napig semmi baja, és ilyen sz*r fólia sem kellett rá...:((

    Szerk2Pala: Itthon csak a stúdiósat lehet kapni hivatalosan
    Na ez az, én épp ezért gondolnám, hogy annak kéne a legjobbnak lennie. Illetve annak örülnék, ha az lenne a "mintakocka": nem értem, hogy lehet így elbénázni.:Y (A másik "élmény", bár ez régebbi: a 3x3x3-ason kétféle kék szín is van, amiket alig lehet megkülönböztetni: szintén a nem értem kategória, hiszen Rubik E. még a színeket is jól kitalálta, tehát ilyen sem fordulhatott volna elő - pedig az is stúdiós volt...)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák