Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • birno

    addikt

    válasz VladimirR #196 üzenetére

    Perl-hez én egyáltalán nem értek, programozás sem az erősségem, csak olyan dolgokat csinálok meg amikre feltétlen szükségem van.
    Viszont így nem tűnik túl bonyolultnak, max arra kellene még odafigyelni, hogy csak akkor törölje a torrentet ha az már letöltödött, ezt az előző hsz-ből kifelejtettem.
    Mondjuk ez még bonyolíthatja a dolgot, mert mi van ha a 15-ből 3 még nem jött le, de összesítve már megvan az arány, akkor ezeket valahogy meg kellene jelölni, hogy ha lejöttek, akkor egyből törölhetőek.

    Öszintén szólva számomra már ez az a kategória aminek nem látom értelmét, ha egyszer úgysem seedelsz egy torrentet, ezáltal nem eszi a géped/hálózatod erőforrásait, akkor miért nem fér el a listában?
    Amennyiben netán valakinek mégis kellene akkor tőled le tudja tölteni, ez neki is jó és neked is, ha meg törlik a trackerről a torrentet akkor azt úgyis jelzi az rtorrent, ekkor meg kitörlöd kézzel és kész.

  • VladimirR

    nagyúr

    válasz VladimirR #196 üzenetére

    na, kozben meg is csinaltam

    beallitasok:
    limit - ekkora ossz-ratio utan lovi ki a torrent-eket
    view - melyik view-t figyelje
    rmfiles - torolje-e a file-okat is
    src - rtorrent eleresenek modja (socket eseten unix socket, vagy barmi mas eseten halozat)
    ip, port - rtorrent scgi cime
    socket - rtorrent scgi socket-jenek helye

    utobbi ketto kozul eleg vagy a socket, vagy az ip-port paros megadasa (ertelemszeruen az, amelyiken elerheto az rtorrent)

    annyit csinal, hogy lekerdezi a megadott view-ban levo torrent-ek ratio-jat, osszeadja, ezt az erteket kiirja, majd ha ez magasabb, mint a megadott limit, mindent torol a view-bol (ha az rmfiles = 1, akkor a letoltott file-ok is repulnek)

Új hozzászólás Aktív témák