Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pchuszar

    csendes tag

    Sziasztok!

    Szeretnék kérni egy kis segítséget, avagy lehet elég egy egyszerűnek tűnő kérdésre választ adni, amit előre is köszönök.
    Adott egy ASUS RT-AC88U Router. Pár nappal ezelőtt indult nála a móka, el kezdett szarakodni, majd nem működni. Gondoltam több év után talán egy újrakonfigurálás megoldás lehet, tehát reseteltem és próbáltam újra konfigurálni a rendszert. Elég nehezen sikerült megoldani, mert ip cím beírásra is sokadszorra jön be. Alapadatokat be lehet még értelmesen vinni neki, majd eljutunk az admin felületre és itt jön a baj. Teljesen mindegy, hogy hová kattintok, mit szeretnék állítani 4-5 perc, jobb esetben 2-3 perc mire belép oda. Freeware frissítve lett a legújabb lehetőségre pendrive-on.
    Kérdés az lenne, hogy ez javítható, van-e valami megoldás erre vagy az egész mehet a levesbe és vehetek egy újat. Tudtok valakit aki foglalkozik ilyen problémák megoldásával?
    :R :R :R

    A tehetség hozza a pénzt, de a tudás tartja a zsebedben...

  • pchuszar

    csendes tag

    válasz mezis #41251 üzenetére

    Szia!

    Teljesen ki van szedve a rendszerből, másik táppal és másik kábellel.
    (csak egy laptop és a router magában) A kábelt már cseréltem, tápot most kicseréltem egy másikra, a helyzet sajna ugyan az...
    Kaptam egy olyan füles is, hogy NET is kell neki, azzal is próbáltam, azaz laptop csatlakozik a Routerhez, a Routerhez meg csatlakozik a nethez. Szolgáltatóval is lefociztam, mert ha magában a kábelt beteszem a laptopba és belépek, van net. A routerbe be lehet írni, a net-hez szükséges adatokat, de ettől még se Wifi se hálózati net nem lesz. a lassúság meg sehogy sem oldódik meg sajna...

    A tehetség hozza a pénzt, de a tudás tartja a zsebedben...

Új hozzászólás Aktív témák