Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • moriak

    tag

    Sziasztok! Szeretném az alábbi történetet megosztani veletek: beújítottam egy D-Link DIR-879-re amin alapból 1.03 firmware volt, changelog alapján láttam, hogy belerakták a VPN-t az 1.05B05 firmware-be. Természetesen végignyomtam a klasszikus köröket, visszaállítottam alaphelyzetbe a készüléket, frissítettem, készítettem még egy visszaállítást majd ezt követően beállítottam a Digis PPPoE-t az ipv4 és ipv6-os DSN szerver címekkel. Ezután jött a meglepetés, hogy az oldalak 90%-ban nem elérhetőek kivéve a google és facebook szolgáltatásai. Nem igen hittem a szememnek több kört futottam a firmware-ekkel ezután illetve a beállításokkal. Rákerestem a D-Link fórumán az eszközre + firmware-re és hasonló problémákról írnak mások is: http://forums.dlink.com/index.php?topic=72462.0
    Számomra ez teljesen abszurd szituáció és jelenleg nem is igen tudom hova tenni, hogy mit kellene ezzel kezdeni. Írtam a d-link supportnak kíváncsian várom a fejleményeket így most egyértelműen firmware hibának tudom be. Esetleg Ti belefutottatok már hasonló problémába?
    Köszi.

Új hozzászólás Aktív témák