Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Alteran-IT

    őstag

    válasz a.sebi #33808 üzenetére

    Mekkora egy majom banda, ezeket nem kell sajnálni, nyugodtan el lehet küldeni a picsába, amúgy meg mit dörzsölik a markukat havi 3000 után, így is elég drága és elég kevés szolgáltatást nyújtanak és akkor van pofájuk még havi 3000-et elkérni publikus IP után, hát ez egyszerűen nevetséges.
    Egyébként a routerrel is kipróbálhattad volna, elvégre az is működik Switchként, ha a DHCP-t kikapcsolod a LAN beállításoknál, akkor ugyan úgy egy Switch, csak annyi hogy egy 4 portos Wifi-s switch plusz egy porttal, amit nem használ(hat)sz. Azt se értem egyébként, hogy mennyiből tart ekkora privát címtartománynál a kábelmodem konfigurációs fájljában az IP kapcsolatot vagy 5-re emelni, azt akkor nem lenne dupla nat, meg egyéb hálózati anomália, amiért az előfizetők rájuk borítják az asztalt, de hát egyszerűbb hülyének lenni és nem érteni hozzá, csak akkor nem tudom mit keresnek a piacon.
    Egyébként ha megtörtént az átállás, akkor légyszíves írj már, hogy mi a helyzet, kíváncsi vagyok rá, hogy megoldódott-e a probléma, illetve hogy tényleg átraktak-e publikus IP címre, mert azt is kinézem belőlük, hogy megspórolják és mondjuk port nyitással kitrükközik, persze a havi 3000 forintot azért benyelik, szégyen ez az ország.

Új hozzászólás Aktív témák