Új hozzászólás Aktív témák

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz Satyricon #4047 üzenetére

    Hi!
    hát jah, csak már kicsit meguntam .p Még lehet lesz majd pár év múlva valami turbózott verzió ;]

    Ha már így mondod, új Satyricon-t meghallgattad már? .D

    Egyébként szoktam deathet is hallgatni, pl Death-et ( ;] ), Blood Red Throne, CC, Behemoth (bár az ilyen deathblack) The Crown ilyesmik, és pl nagy kedvencem az Acid Witch ami ilyen death-doom szerű cucc, iszonyat ottvan, van hammond orgona is pár nótában ami odatesz.

    Fleshgod Apocalpyse-t amúgy nem szoktam hallgatni, csak tudom hogy volt. Koncertre már csak nagyon ritkán tudok elmenni, legutóbb ilyen nagyobb szabásún Mardukon voltam még amikor Kékyukban volt.

    Jah és Behemoth is volt 1-2 éve, és nem úgy mondanám hogy kikerülnek, hanem inkább úgy hogy nem hívják őket meg. Anno voltam Dark Funeralon is, na eddig az Immortal koncert után az nálam a #1. Bár már több ilyen iszonyat jó DF koncertre nem lesz esély mert már azóta másik énekes van. Na mindegy, a lényeg hogy ezek a nagy nevek akkor jönnek el ha meghívják őket.. De gondolom kérnek elég masszív pénzt is (pl Immortal) és ugye ez is korlátozza a dolgot.

    [ Szerkesztve ]

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

Új hozzászólás Aktív témák