Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SkiDev

    senior tag

    Sziasztok!

    Érdeklődnék, hogy melyik a legjobb legolcsóbb porszívó. :D
    Két parkettás szoba (mindkettő bejáratánál ~5 cm-es küszöb) + előszoba-konyha csempézett és egy alacsony szőnyeg fut rajtuk. Egyszerűen nem fér bele már manapság a porszívózás (hol a meleg miatt nincs kedv, hol egyszerűen nem jön ki az idő). 20-30k fele nézelődnék van erre is alternatíva? Sok helyen láttam az iLife nevű masinát is, tényleg ennyire jó? :D
    Kár, hogy nem tudok egy próbakörre elvinni egyet, hogy megnézzem tényleg szükséges-e.

    Köszi a válaszokat!

    [ Szerkesztve ]

    Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

  • SkiDev

    senior tag

    válasz Mr.Csizmás #330 üzenetére

    Semmi extra. Csak 2-3 naponta beindítanánk konyha-folyosó területén (édesanyám, ha főz a liszt + egyéb főzési maradékot eltávolítaná, illetve édesapám munkásember, így homokos a cipője elég gyakran) egy laza tisztaságot tartson. Ritkábban kelljen a porszívót elővenni (vagy ha ugyanennyit vesszük elő, mint most, akkor legalább nem kell nézni a koszos padlót ;] ).

    Az iLife V1 tesztjét olvastam el most, még lehet, hogy ez is elég lenne. Azért meg lett dicsérve azon a bizonyos rendelj**** blogon, hogy árához képest csak kényelmi extrákat hagytak ki. (Tiltott területe nincsen - virtuális fal, elindítani el tudjuk mi is - távirányító, a töltődokk sem túl fontos, az olcsóbbak úgysem találnának rá).
    Ennél olcsóbb nem hiszem, hogy van, maximum áruházaké, de gondolom az nem képvisel hasonló minőséget. :)

    Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

  • SkiDev

    senior tag

    válasz cris78 #551 üzenetére

    Na ez elgondolkoztatott. Eddig az iLife V1 volt a befutó nálam az olcsósága miatt, de viszont ez a ketyere kb egy V3-V5 szintjén van felszereltségben, tudásban, csak hát nem tudom mekkora név ez az iLife mellett. Vagy nem számít itt? :F

    [ Szerkesztve ]

    Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

  • SkiDev

    senior tag

    válasz Mr.Csizmás #573 üzenetére

    Hát az nekem elég drága.
    Annyi, hogy gondolom az iLife-hoz bármi baj van hamarabb tudok szerezni alkatrészt (kefék, szűrő), mint a MinSu-hoz. Meg nekem azért sem jó ez a dokkoló, mert nem tudok nyugodtan elmenni itthonról, hogy tudom valami kínai mütymüty lóg a falból (lehet, hogy paranoia, de akkor is, kínai ketyere).

    A garanciával hogyan álltok, nem féltetek, hogy elromlik vagy alapból hibásan érkezik?

    [ Szerkesztve ]

    Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

  • SkiDev

    senior tag

    válasz tranceplanet #12757 üzenetére

    Én is hasonlót keresek mostanság, régebben az ILIFE család volt az etalon ilyen téren, amikor olvastam napi rendszerességgel a topikot, de kikoptak mára, amit nem értek.
    Nekem a ILIFE V3s Pro nyerte el a tetszésem mostanság, mert Alin 102$ kuponnal. Vagy ennyivel jobb lenne a Xiaomi, hogy megéri a 2-szeres árat? A múltkor sajnos lemaradtam, mikor akciós volt nagyon. :(

    Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

  • SkiDev

    senior tag

    válasz tranceplanet #12801 üzenetére

    Nehéz kitalálni mi legyen a jó megoldás. Igazából sosem volt még ilyen eszközünk, látni sem láttam sehol, szóval éppen a semminél eggyel több lehetne a random is. :)
    54m2-es panelban lakunk, nagyon tagolt, zsúfolt, a konyha és előszoba nincsen elválasztva, végülis ide kéne a legjobban, mert édesapám fizikai munkát végez, így gyakran hord haza lomot a cipőjén. A konyhában is azért, ha főz az ember, kosz lesz. És... valószínűleg utána ez van széthordva a házban. A két szoba már neccesebb, ott befelé még csak-csak, de kifelé 2 cm feletti a küszöb.

    A kis ilife v3s pro már sajnos visszakúszott 40 felé alin is, így nem biztos, hogy ér annyit. Most elkezdett érdekelni a Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Essential, igaz, 40k volt a max keret, de az 55k talán beleférne Turbado-ról. Néztem róla a Hello-Xiaomi videót, meggyőző volt, ez ilyen se nem random, se nem szisztematikus. A felmosást nem használnánk, mert sok a szőnyeg.
    Van valami tapasztalat róla? Itt fórumon egy nem túl elégedett hsz-t láttam csak, gondolom nem sokan használják. Alkatrész-utánpótlás? Jobb választás lenne egy most akciós Navon Easy-től?

    [ Szerkesztve ]

    Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

Új hozzászólás Aktív témák