Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #86354688

    törölt tag

    válasz Zeki #14748 üzenetére

    1. Van arról infó, hogy milyen magas dolgokat érzékel? Raktam az asztallábakra kb 5 cm magas cuccot, 80%-ban érzékelte (ami haladás, de van még mit javítani rajta). Egy könyvespolc is kifog rajta, ott ugye csak egy 2 cm vastag polcnak az oldalát látja.

    2. Ezeknél a butuskább gépeknél valaha is végetér a takarítás vagy addig megy körbe amíg lemerül? Egy 20 m2 szobára uszítottam rá amiből kb 15 m2 a takarítható padlófelület. Kb 45 perc / 46 m2 bejárt terület után végül kézileg utasítottam a hazatérésre.

    3. Van bármi logika a takarításában? Én úgy látom írja az S-eket, néha rájön, hogy körbemenjen a széleken, máskor táncol a szoba közepén...

    4. A dokkot hová teszítek, hogy meg is találja? Nekem hazaküldéskor kisétált a szoba közepébe, forgott két percig, aztán elindult a szoba ellentétes végébe és mindenáron át akart jutni a falon.

    5. Mi Home működik másnak rendesen? Először használom, eléggé terheli a telefont, néha összeomlik. A porszívó által készített térképett mutatta egy darabig, aztán eltűnt az app-ból - és a felülete sem a legbarátibb.

    Köszi előre is a válaszokat :C

Új hozzászólás Aktív témák