Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ThomBoy101

    csendes tag

    válasz ITI-san #11025 üzenetére

    Köszi, akkor ezt fogom tenni holnap.

    A firmwarre ránéztem ezek alapján és ezt is másképp mutatja a Roborock app és a Mi Home.

    Az első képet biztonságból csináltam, hogy lássam milyen firmwareről frissít, egyébként 1-2 perc volt. Ebből az látszik, hogy az utolsó számjegyek azonosak, de érdekes, hogy csak a Roborock app ajánlja fel.

    Ja, azt elfelejtettem, hogy a fiúk szobájában hosszabb szálú szőnyeg van, na a szilikon oldalkefét jól feltekerte a szőnyeg szálaira majd le is állt. Miután kiszabadítottam gond nélkül folytatta útját, de sajnos így nem lehet abba a szobába beküldeni felügyelet nélkül.

    A szőnyeg felismerés egyébként egy jó funkció, de ahhoz nem elég ügyes, hogy a lakásban itt-ott található szőnyegeknél időben és pontosan váltson, így inkább beállítom no mop zónának és ha sikerül akkor alapból full teljesítménnyel küldöm fel a szőnyegekre és utána körülötte mehet a felmosós takarítás.
    Apropó, a tartályba csak tiszta vizet szabad rakni vagy esetleg valami padló ápoló löttyöt is elvisel a szivattyúja?

Új hozzászólás Aktív témák