Új hozzászólás Aktív témák

  • zsoika

    addikt

    Sziasztok! Nemrég vettünk egy Mi gen 1 robotporszívót a Lurdy ból ,amit csak ma tudtam kioróbálni.
    Első lépés az volt hogy letöltöttem a honor 6-omra (és az asszony honor 8) a qr kód által bedobott MiHome verziót de egyik sem találta meg az eszközt. Mindkét androidos telónak csináltunk külön regisztrációt és régióváltással is próbálkoztam de semmi. Aztán keresztfiam iphone telójával azonnal ment facebook bejelentkezéssel. Ekkor csináltam egy resetet a gépen és MiHome uninstallt ,majd feltettem a magyar verziót (5.4.14)apk nélkül és ekkor már rendben látta az én telóm.
    Kérdésem hogy kell e az apk vagy az csak a magyar nyelv miatt van? A feleségem telója már nem is fogja látni mert az enyémhez már reggelt és ne is próbálkozzak...csak megosztással működik? Ha igen akkor melyik megosztást kell választani ,mert a családtag hozzáadása nem sikerült?
    Kérdezném még hogy kétszintes háznál ti hogy szoktátok ...a dokkolót is le-föl kell hurcibálni ha akkor szeretném hogy porszívózzon amikor nem vagyok otthon . Vagy csak a készüléket viszitek fel és ha kész ott áll meg.
    Köszönöm

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák