Új hozzászólás Aktív témák

  • canniball

    nagyúr

    válasz ben11 #12621 üzenetére

    Igen, be volt kapcsolva a map saving és mindenhol fel volt kapcsolva neki a villany.
    Mikor tegnap feltöltött még egyszer elindítottam miután próbáltam leegyszerűsíteni a dolgát (bezártam az ajtókat úgy, hogy az egymásból nyíló helyiségekbe csak egy irányból tudjon bemenni). Másfél óra után rajzolt egy egész jó térképet úgy, hogy mindenhol csak egyszer járt. Megörültem mikor visszaindult a dokkoló felé, de aztán valami bekattant nála és megint elkezdett össze-vissza kavarogni a szobák között és olyan helyekre is bement ahol már járt, de szerinte mégsem (üres volt ott a térkép), ahol volt térkép ott is teljesen máshova rajzolta magát mint ahol valójában volt. Úgyhogy másodjára sem sikerült megugrania a lécet...
    Most megint változtattam a viszonyokon: más ajtókat csuktam be, így a dokkolóval kb. szemben lévő ajtón nem tud átmenni, talán így jobban sikerül neki elszeparálni a helyiségeket; illetve az egyik wifi AP-t lelőttem (kettő van a lefedettség miatt), hátha arra is támaszkodik és így könnyebb dolga lesz. Kíváncsian várom ezekkel a feltételekkel mit alkot, mert ha így sem jön neki össze akkor nincs több ötletem.

    https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

Új hozzászólás Aktív témák