Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chal

    addikt

    válasz mikrofon #1857 üzenetére

    Ezt meg tudom erősíteni én is, 4-5 éve működött hibátlanul. Most tápot kellett cserélnem 12eFt-ért, és ennyi.

    A "tele van az internet vele hogy..." dolgot sem értem. Sajnos azért mérges vagyok rájuk, mert kicsit megszivattak, de ennek köszönhetően az elmúlt napokban tényleg az internet legsötétebb bugyrait is feltúrtam Worx ügyben, a Reddit topicok nagy részét végigolvastam. Ma egy jó nagy német Worx communityt rágtam át google fordítóval (és a végén írtam is nekik angolul :D). Sehol nem láttam ilyet, hogy utálnák a gépüket, jobbára elégedett mindenki, a hibák ismertek, a fixek szintúgy, megbízható, jól használható cuccok ezek. A Vision felett viszont teljesen átsiklottam, úgy tudom az jó szar lett, de nem is érdekel igazán.

    Btw tápcsere: azzal szivattak meg, hogy 20V/1.5A van ráírva a gyári tápra, és valójában 24V-os. Hiába esik rajta a fesz terhelés alatt 20.7 körülre (gondolom ezért írták rá a 20V-ot), az még bőven elég a dokkolónak és az akkutültő modulnak, mert az 20.5V felett már nem produkál hibákat. Ha másért nem is, ezért igazán járna a Worxnak egy jó nagy seggberúgás. Az általam vásárolt Mean Well így 20V-os lett, az viszont kevés neki a stabil töltéshez, ráadásul pont ugyanazokat a hibákat adta elő, mint a tápcsere előtt, így aztán jól félrevitt. De köszönhetően a német srácoknak, ez a dolog is meg lett oldva.

    Nálam egyszerű a képlet hogy mi történne ha végleg megadná magát: ha rászánnám magam egy kamerásra akkor Luba2 vagy Yuka, ha nem, akkor tuti hogy maradna a Worx (de csak a vezetékes modelljeik közül valamelyik).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák