Új hozzászólás Aktív témák

  • rattan

    csendes tag

    Sziasztok,

    Hogy bővüljön a tapasztalati lista: én vettem 1 hete egy OBIs robotot, ez a Yardforce SC600 ECO.
    Eddig meg vagyok vele elégedve, ezért az árért jó vétel, 1 komoly kompromisszumot kell kötni, a programozhatóságot.
    Összesen 260 m2-re használom az első héten eddig a 6 órás programmal ment, és nincs már magas fűszál. A zsinórt érdemes 40 cm-re tenni a szegélyektől, ehhez adnak a vonalzót is a csomagban.
    (Nyilván én nem tettem ilyen messze, hogy nyírja a szegélyt, rá is ment 1 hetem hogy finomhangoltam, és végül a 40 centi kellett :DD )
    A magyar OBI honlapon még nincs kint, csak a német oladlon található meg:
    https://www.obi.de/maehroboter/yardforce-maehroboter-sc-600-eco-mit-regensensor/p/2810463
    Amit tud:
    - Esőszenzor
    - 18 centis kés (3 kés van alul, középen)
    - szegélynyírási funkció (a napi első induláskor körbemegy a drót fölött)
    - 4 program: 4, 6, 8, 10 óra hosszan
    - van a csomagban 150m határoló + 150 tüske
    - meg egy kb 5-6 méteres hosszabbító kábel a tápegységnek

    Mindez 134990 Ft vagy 400€, ami nagyon olcsó, 24+6 hónap garancia. A Plusz 6 hónap internetes regisztráció után.
    A garipapír alapján Pesten van szerződött szervízpartner.

    Mielőtt megvettem, sokat olvastam német fórumokat, és pozitívak voltak a tapasztalatok, gyakorlatilag féláron van a többi márka belépő modelljéhez képest. (ez alól csak a Worx kivétel)
    Működésben, nyírásban abszolút rendben van, egy dologban vettek vissza, ez a programozhatóság.

    Alapvetően azt tudod állítani, hogy hány órát menjen, elindítod, és ezután minden nap ugyanakkor ugyanannyi időre elindul, kivéve ha esik. Ennyi. :))
    Üdv.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák