Új hozzászólás Aktív témák

  • faradit

    újonc

    Én sok-sok dilemmázás után mégis a Bosch Indego mellett döntöttem, és eddig nem bántam meg. És még pár tízezer forinttal olcsóbban is szereztem meg, mint a mostani Robotgurus akciós ára. Szeretem az okos gépeket, ezért a randomos fűnyírók egyike sem fogott meg valahogyan. Igaz még jó egy hete megy, de valóban folyamatosan saját maga által összeállított szisztéma alapján nyírja a füvet, mindig más-más irányban kezd bele, töltés után oda áll vissza ahol abbahagyta, és árban sem volt semmivel sem drágább mint a randomosak. (kivéve a kinti Obis árúakat.) Szóval ahogyan tartottam először tőle, eddig nem bántam meg. A talajom eléggé egyenetlen, ráadásulvannak bent másfél cm-es térkő kiugrások, de megbírkózik vele. A saját felmérése alapján 260 m2 a nyírandó fű felület, és valóban én is pontosan ennyivel számoltam ki a vásárlás előtt. Ebben sem tévedett. Ugyan még a vezetőszálon tennem kell majd kis módosítást, na meg kicsit bővíteni is akarom a nyírandó részt.
    Ami hátrány, hogy kevés vezetőszálat adnak hozzá, én még kiegészítettem 30 fm-el, de sima normál boltban kapható szigetelt rézkábellel, és semmi gond azzal sem, és az sem mellékes, hogy tized áron van mint a bolti tekercs.
    Remélem fél és múlva, na meg 3 év múlva is hasonló véleménnyel leszek majd a gépről. Köszi mindenkinek a vásárlás előtti tippeket, tanácsokat. Sokat segítettek a döntésben. Eddig csak ajánlani tudom mindenkinek, valóban szépen teszi a dolgát.
    Ugyan pár nap kellett, hogy kiismerje az udvart, de már annyira betanulta, hogy a vezető szál nélkül is simán visszatalál a töltőjére az udvar akár melyik pontjáról, na és persze utána ugyan oda is áll vissza, amiért végül is ez lett a döntésem indoka.

Új hozzászólás Aktív témák