Új hozzászólás Aktív témák

  • Zol77

    aktív tag

    Ígértem egy kis + infót a droidról:

    két hét használat után:
    A kütyü már elég jól be van lakva, kb 30+ app, és nem tapasztaltam lassulást.
    (A T-R42 is fürge volt rom csere után,de belakva kicsit érezhető volt a lassulás)
    Az alkalmazások még mindig gyorsan települnek/indulnak, FC-vel nem találkoztam.
    A böngészés is változatlanul gyors maradt,az oldalakat nagyon gyorsan tölti be,a scrollozás folyamatos,
    a beágyazott videók is indulnak egyből. (Chrome-ot használok)
    Viszonyítás képpen,volt szerencsém egy C2D 2x2Ghz-es laptophoz a napokban,meglepő volt,hogy ugyanazokat az oldalakat gyorsabban töltötte be,még ha nem is sokkal,de észrevehetően gyorsabban.
    Kipróbáltam még a lanon történő másolást,a droid belső 16GB-os tárhelyére 20-21MB -al tudtam másolni lanon. Ez szerintem elég jó.
    Néztem még jó pár játékot,van egy kínai Ipega gamepadom, ami szintén gond nélkül csatlakozik hozzá BT-n keresztül,és a játékok (GT Racing2,Prince of Persia,Dungeon Hunter 4,PS1 emu) felismerik,használható egyből.
    Játék közben nem melegszik,éppen langyos,bár szerintem ez a ház miatt van,ha a teteje langyos,ami vagy 4 cm-re van a pcb-től, akkor lehet fűt ez is.
    És végül egy kis filmek:
    Na,itt a kezdeti teszt után jött egy kis meglepetés,mert akkor csak gyorsan belenézegettem pár sample fájlba,és minden okénak tűnt. Végigpróbáltam jó pár videólejátszót,és az MX tűnt a legjobbank.
    Itt szép folyamatos a lejátszás a gyors kameramozgásoknál is,viszont kb 5-10percenként van lejátszáskor
    egy kis akadás. Ezt nem szó szerint kell érteni,hogy pl egy 1mp-es szünet,hanem éppen észrevehető.
    Ez számomra annyira nem vészes,ettől még élvezhető a film/sorozat , ellenben a többi lejátszóval,amin látszik,hogy kicsit darabos a mozgása. Ami még érdekes,hogy viszont a 4K minták hibátlanok,semmi akadás.
    Ezzel meg sokra megyek,mert legfőképpen az aktuális favágós/aranyásós/autófelújítós 350MB -os sorozatokat nézzük rajta,meg néha 720p film. De mint mondtam,nekem ez így jó,mert a videólejátszás csak + funkció számomra,ez mégsem egy mediaplayer.
    Amire vettem,arra nekem tökéletes. 80% böngészés,10% játék, meg 10% film.
    Mindezt teszi gyorsan,hang nélkül.

Új hozzászólás Aktív témák