Új hozzászólás Aktív témák

  • sanyi726

    lelkes újonc

    válasz adakiller #394 üzenetére

    akkor nincs semmi baj, neked talán pont az kell. akkor megnyomod az f-et amikor látod a zippline feliratot és fent is vagy a kötélen.

    bár most elgondolkoztam a rappelen (bocs ha rosszul írom), most vagy azon a kötélpályán kell utaznod 3 km-t, vagy, ebben most nem vagyok biztos, de ha felfele lehet mászni a sík falakon akkor elképzelhetőnek tartom, hogy visszafelé, vagyis lefelé is működik. elvileg a szó amit írtál azt jelenti angolul ha jól tudom. szóval ha látsz egy ilyen tök sík sziklafalat amin feltudsz mászni, lehet hogy lefelé kötélen le tudsz ereszkedni és ha ez benne van a játékban akkor ereszkedned kell 3 km-t a küldetés szerint.

    edit.: most rágugliztam, és mások is kérdezték ezt. a válasz mindig za első volt, tehát, hogy a zippline jelenti itt a rappelt. csak menj fel a drótkötélre ahogy írtam és utazz 3 km-t. ettől függetlenül kiváncsi vagyok, hogy lefelé is lehet-e mászni, pontosabban kötélen ereszkedni a sziklafalon, és ha igen akkor ez az ereszkedés működik-e épületek tetejéről?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák