Új hozzászólás Aktív témák

  • A_ScHuLcZ

    addikt

    Van egy olyan gondom, hogy időnként 60fps-re limitálódik a játék, és onnan el sem mozdul, mintha be lenne vasalva egy limit. Ez lenne a kisebb gond, az viszont már jobban zavar, hogy ilyenkor borzasztó nagynak érzem az input lagot, mintha vonszolva csinálna mindent.
    A dolog érdekessége, hogy két eset fordul elő, vagy előjön ez a hiba, vagy nem. Ez már rögtön a játék indításánál kiderül, mert ilyenkor a menüben is 60fps-t mutat. (kb minden 4-5. indítás után jó)

    Továbbá azt figyeltem meg, hogy sokkal nagyobb eséllyel indul el limit nélkül, ha a Geforce Experience-ben optimalizáltra van állítva a játék, nem tudom lehet-e összefüggés a kettő között. (az optimalizálás csak a Grafikus minőség értékét állítja Normálról Szokásosra optimalizálás esetén, a többi értéket nem bántja)

    Valaki találkozott már hasonlóval? Nem egyedi eset, párom gépe ugyanezt csinálja, és szintén 1060-as kártyája van, mint nekem. (a gyártó különbözik)

    Számtalan driver frissítés kijött már az első eset óta, de nem oldották meg a dolgot.

    "I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

Új hozzászólás Aktív témák