Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • goyo206

    aktív tag

    válasz Deenee82 #2407 üzenetére

    Szia!

    Sohasem késő idetévedni! :R :R ;)
    Kormány ügyben egyáltalán nem létfontosságú az egyik legjobbal (v. elérhető legjobbal kezdeni!)
    Én a Force EX-el kezdtem, de manapság inkább kezdésnek már mást ajánlanék, mondjuk egy jó példányt kellene kifogni a Driving Force Pro - ból, v. egy MoMo. Ezeket 10-15k közötti áron meg kell tudni venni.
    A következő lépcsőfok a Driving Force GT. Ebből akár még egy újfajta, garisat is ki tudsz fogni, mert még gyártásban van! ;)
    Ezek után jönne a G25. Viszont mivel nincs gyártásban és kuriózumnak számÍt, Így horror áron mérik, nem ajánlanám ennek vásárlását, bár ha ki tudsz fogni egy olyat a közeledben amit meg tudsz nézni és ki is tudod próbálni, akkor miért is ne! Nagyon - nagyon jó kis kormány, én nagyon szeretem azt is!
    A következő pedig a G27...
    Csak a Logitecheket soroltam föl, abban van tapasztalatom, de ott van még a Thrustmasters Rally GT kormánya is, de arról nincs személyes információm, csak hallottam róla és mivel nem a legolcsóbb, gondolom ad is valamit!
    Egy dolog biztos, Tescós gagyival ne vedd el az élményt magadtól, mert akkor csak bosszankodás lesz a dologból és 1-2 alkalom után a szekrény tetején köt ki! :K

    Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=goyo206

Új hozzászólás Aktív témák