Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sgery

    őstag

    válasz byson55 #1487 üzenetére

    Én nálam úgy néz ki egy ideális rendszer mint a hikvision-é.
    semmi komplikáció, semmi kötözgetés, bármi van rögtön jelez és távolról is bármit be tudok állítani, értelmezhető a teljes rendszer és a felület. Nincs utána éves havidíj - mint paradoxnál, vagy ingyenes de messze nem tökéletes app mint dsc-nél.
    És távolról is a teljes rendszert mobilról úgy érem el, hogy bármit, szó szerint bármit be tudok állítani.

    Nekem ne mondja senki, hogy egy babyware rendszer felhasználóbarát - vagy egy sima nagy lcd nélküli kezelőn bármit is beprogramozni.
    Rácsatlakozni is egy kínszenvedés ha pl. az ip150-eden nem az a fw. fut amit az adott bw szeret akkor csókolom. Frissíteni pedig nem lehet bármiről bárhogy, pl. a sajátom olyan verzióban van amiről sehogy sem lehet. Így hát vehettem egy ip150+-t. Köszi paradox, hogy a régi frissítését nem tudtátok megoldani..
    Kötözgetni mindent úgy, hogy fórumokat bújva nézzem ki, pontosan mit hova milyen ellenállással, átkötéssel csináljak aztán remélem jó is lesz stb... mert a gyári leírásban csak utalnak dolgokra..
    Értem én, hogy mit miért kell csinálni és ez 2000-ben tökre oké volt. Mai korban, amikor egy gombellemmel évekig üzemel egy iot eszköz még mindig a régi rendszerekben lenni amire ráfoltozzuk valahogy az appokat...
    Tudom én, hogy sok régi vasúti rendszeren még dos megy és működik az újakkal is. Minek is fejlődni :D
    Ami pedig végképp felcseszett korábban, hogy a paradox nem ad ki semmilyen programot csak telepítőknek. Hiába én veszem meg a cuccait, töltsem csak le harmadkézből a progikat hozzá. Támogatás szintén nulla.
    Értem a logikát, hogy a telepítőket tolják - de ők is tudhatnák, hogy renkdívül kevés ember áll neki otthon ezzel szöszmötölni, nekik csak nem kéne keresztbetenni. Tiltani meg végképp.

    S mercihez azért ezeket nem hasonlítanám :D Trabant színvonal inkább.

    Nem ellened szólt, de ki kellet adnom, hátha néha egy paradox központos is elolvas itt valamit :D

    FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

Új hozzászólás Aktív témák