Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • puputewe

    újonc

    válasz Elims #31887 üzenetére

    Tisztelt Urak,

    Látom hogy szó van a Vaterán - talán picit komolynak tűnő - gyűjtemény felszámolásáról. Lehet most meglepő lesz amit írni fogok : én vagyok az eladó. Azért írok ide Nektek is, hogy eloszlassak néhány kételyt. Tudom hogy a mai világban, pláne ebben az országban alap a bizalmatlanság, hozzá teszem, nem alaptalanul. Azért fedtem fel "kilétem" hogy jelezzem számotokra : a Vaterás aukciókat azért indítottam el úgy,ahogy, hogy a lehető legtisztességesebb módon menjenek el tőlem - hosszú éveken át gyűjtött, szeretett darabjaim. Sajnos nem vagyok otthon, hogy mindent úgy teszteljek vagy próbáljak kia hogyan azt kérik tőlem, de van egy feljaánlásom : ha bármelyikőtök megveszi licittel, és végül nem működik, visszavásárolom a készüléket, majd újra felteszem nem működőként, vagy megegyezünk, hogy mennyit érne nem működőként és ott marad.. Mit szóltok ? Minden hozzáállásom tiszta, nem kenyerem bárkit átverni, hozzáteszem, nem kenyérre kell az összeg sem amit kapok értük.. Bármilyen kérdésre itt is, szívesen válaszolok ! Tisztelettel : tewwe

Új hozzászólás Aktív témák