Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Algieba

    őstag

    LOGOUT blog

    válasz blueMerle #220 üzenetére

    Ráadásul végre megtanultam "üzletelni". Persze odafigyeltem a kölcsönös boldogság elvére. A másik fél maximális megelégedésének adott hangot a válaszleveleiben. Megértem a lelkesedését, a Nokia 7650 egy igazi klasszikus. Előfordulhat, hogy kisidő múlva idegesíteni fog a hiánya.
    Azonban kárpótol a gyönyörű állapotú Ericsson R320. Jobban örülök neki mint a Nokia 3650-nek. Nem arról van szó, hogy bajom lenne a 3650-sel. Semmi gondom vele, remek telefon, tökéletesen működik, állapota kifogástalan, és egy csomó hasznos dolgot pakolhatok bele, de a szívem mégis az R320-tól dobog gyorsabban. Annyira szép. A gombjai tökéletesek, semmi kilazulás, vagy beragadás, a telefon testén sehol egy sérülés, csak az antenna gumiborítása töppedt meg egy picit. Eme régi modell összeszerelése kiváló. A formatervétől kis csillagok röpködnek a szemem előtt. Imáááááááááádom.
    Valaki adjon nekem egy érvényes T-Mobilos sim kártyát! Please! Használni akarom!
    Nem hallom a multimédia dübörgő mp3-as hangorkánját, és nem látom a csili-vili mp4 képorgiáit.
    Pityegő monohangok csipogják az egyszerű üzenetet, a telefon telefonálásra való. És erre az R320 tökéletes.
    A Nokia 3650 a "játékszer" szerepét kapta meg.

    A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

Új hozzászólás Aktív témák