Új hozzászólás Aktív témák

  • puputewe

    újonc

    Úgy volt hogy csak holnap megyek haza, de cseréltem egy teendőt, ezért ma voltam otthon kicsit, így egy pár készüléket – kéréseknek megfelelően – kipróbáltam, ami belefért kicsiny időmbe. Ide a fórumba ha jól látom, nem tudok fényképet csatolni, de úgy is fel fogom tenni a Vaterára is (néhány a mai Bors címlap mellett működőképesen lefényképezve (sosem vettem még ilyen „újságot”)). Íme az eredmények : Ericsson R250s : gyenge az akksi (2 óra töltés után is csak pár percet megy), de bekapcsol, csörög, hívás kimegy, bejön, csinál mindent ahogy kell. Magyar nyelvű, T-Függő, a hangok nagyon halkak ki is és be is - mondjuk őt sosem szedtem szét, hogy kitakarítsam, de lehet mikrofon hiba is. T66 : bekapcsol, hangot ad ki, de az akksi lemerül feljelentkezés előtt (nagyon gyenge, gyári). Angol nyelvű, mindkét SIM-et elfogadta, de hálózatot nem talált három bekapcsolás és pár perc működés alatt. Az antenna mozog. Ugyanannyira lehet antennahiba végül is mint végfok, de bekapcsolni bizonyosan bekapcsol. Tekintettel arra, hogy mennyire ritkák, az is csoda hogy egyáltalán bekapcsolnak  De a T66-ot érzéseim szerint javítani kell. Ericsson 888 : gyenge akksi – 2 perc beszéd után lemerül, amúgy tökéletes, jól hallható mindkét fél, független, magyar nyelvű. Nokia 8110 banán : teljesen tökéletes kívül belül, akksi szépen feltöltődött, nincs jele cellazárlatnak sem, flip tökéletes, mindenki jól hallható, T függő, magyar nyelvű. Nokia 8148i banán : tökéletesen működik, valószínű az akksija gyenge, amúgy minden OK, ő is T függő, magyar nyelvű. Ericsson R520 : magyar, T függő, szépen működik, akksi gyenge. Ericsson T20 : Pannonos lehet mert egyik SIM-et sem fogadta el (magyar és Voda-TMob párossal próbálkoztam mindenhol) de nála pl. majdnem biztos vagyok hogy tökéletesen működik. Akksira itt sem vennék mérget  Ericsson T29 : bill hiányzik, így nem tudtam kipróbálni, célszerszám szerzésére nem volt időm, de bekapcsol, PIN kódot kér. Nokia 9000 : akksi teljesen halott, 8110 7,2 V-os akksival átkötve azonban szépen beindult. Hogy hívás megy-e róla, már nem tudom, tovább nem volt időm tesztelni. Hát röviden ennyi. A lényeg, hogy mindenhova odaírhattam volna az akksi fennforgást, végül is átlag 3-4 évet álltak… Közben látom figyelmetlen vagyok és képeket is csatolhatok, hát csatolok :)

Új hozzászólás Aktív témák