Új hozzászólás Aktív témák

  • Daelion

    őstag

    válasz shotika #10 üzenetére

    Én sem tapasztaltam vészes stuttert, direkt úgy játszottam demót hogy végig be volt kapcsolva a szokásos Afterburner+RTSS amin frame time is kint van.

    Nem mondanám, hogy atom stabil de összesen kb 2 olyan stutter volt amit megéreztem a játékmenet közben de azok is akkor voltak amikor új zóna előtt tekert valamit.
    Faluig vittem el ahol sikeresen magamra csődítettem az egész tömeget aztán meg kifingatott a láncfűrészes tag és egyenlőre ennyit próbáltam. :D

    2560x1080/i3 12100F/3060 Ti és egy Kingston A2000 NVMe-re van telepítve illetve RT ki volt kapcsolva 'crashel tőle a játék nekem' de minden más maxon. Így megvolt 60-75 FPS közt. '75 nálam a limit mert monitorom is csak 75Hz'
    Majd még ránézek megint mert 1-2 dolgot lejjebb lehetne venni azért illetve interlaced rendering-el nekem sokkal stabilabbnak tűnt és én alig látok különbséget kinézetre. 'ezt csak próbáltam de első nekifutásra a normal módban hagytam'

    Én ezekkel a Resident játékokkal csak demókat játszottam de úgy rémlik az előzőek jobban mentek és nem látom, hogy ez annyira jobban nézne ki vagy csak már nem emlékszem jól. 'RE engine jól szokott menni úgy általában más játékokban is ami azt használja és játszottam'

    #13 Silenzio
    Próbáltál váltani Fullscreen módra/többi display mód közt mert ilyet én is tapasztaltam más játékban és akkor 'rájött' a játék hogy mi van. :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák